Zakopane
zakopane
Przygotowane przez: Christopher William Adach
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakopane - dlaczego to stolica Tatr

Kiedy szukasz pomysłu na nowoczesne wakacje, możesz wybrać między innymi Zakopane. Ta stolica naszych Tatr od mnóstwa lat przyciąga dużo turystów. Zakopane ma kilka dużych zalet – przede wszystkim bez wątpienia będzie się tam świetnie bawić prawie każdy, zarówno dorośli jak i dzieciaki.
Tatry
Przygotowane przez: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie w obecnym roku roku spędzić swoje letnie wakacje?

Pomimo tego do letniego wypoczynku mamy jeszcze całkiem ogrom czasu, ale można już teraz zacząć planować swój urlop. Należy bowiem wiedzieć, że w na czasie miejscach turystycznych zarezerwowanie miejsca noclegowego na ostatnią chwilę można być naprawdę skomplikowane. Wśród najchętniej wybieranych przez Polaków destynacji znajdują się góry. Urlop w górach cieszą się naprawdę wielką popularnością.
Tatry
Przygotowane przez: Szift
Na podstawie: www.flickr.com

Gdzie przenocować w Zakopanem?

Zima to okres, w którym ciężko nam się zebrać do większej aktywności. Przemarznięci, śmigamy do pracy, zmuszając się do wychodzenia na zewnątrz. Podczas, gdy pogoda jest zła, temperatura spada poniżej zera, mróz doskwiera, a auto znów nie może odpalić, z nadzieją wyczekujemy na początek letniego sezonu.
Wesele w stylu folk, góralskie wesele
Przygotowane przez: Aga Cudak
Na podstawie: abcslubu.pl

Urlop w pobliżu Tatr - perfekcyjne typy na spędzenie

Jak wiadomo, Tatry są najwyższymi górami w kraju. Są również jednym z najbardziej malowniczych pasm. Ze względu na swój szczególny urok przyciągają ogromne tłumy turystów. Tych natomiast pociągają nie tylko górskie krajobrazy, ale również świeże powietrze, którego nie można znaleźć w centrum wielkich miast, możliwość wspinania się i dużo innych czynności. Hasła takie jak „tanie noclegi w Tatrach” są niezwykle często wyszukiwane. Miejsca noclegowe mogą przybierać najróżniejsze formy. Zdecydowanie najbardziej kosztowną jest zatrzymanie się w hotelu. Ceny w takiej sytuacji wahać się będą zależnie od poziomu danego hotelu czy pensjonatu. W okolicy Tatr bardzo często mieszkańcy wynajmują turystom pomieszczenia w swoich mieszkaniach. Mogą na tym dodatkowo zarobić, a odwiedzający maja możliwość noclegu tańszego niż w hotelu. Jedną z takich miejscowości w pobliżu Tatr, gdzie raczej łatwo można znaleźć nocleg, jest Biały Dunajec.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.