Pożyczki
podatki
Na podstawie: flickr.com

Księgowość i inne ważne sprawy przy rozpoczynaniu działalności

Gdy zamierzamy otworzyć własną firmę, jest wiele szczegółów o których powinniśmy pamiętać. W każdym rodzaju działalności szczegóły mogą się różnić, ale sporo z nich się powtarza.
Kredyt w gotówce
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bank hipoteczny a kredyt konsolidacyjny

Tani kredyt konsolidacyjny może nam, jako klientom, pozwolić na całkiem sporo. Tak zwane refinansowanie to pewien rodzaj kredytu, jaki w szczególnej mierze opiera się na stałym spłacaniu zobowiązań osoby, która się na ten sposób pożyczki decyduje. Dzięki temu w całkowicie nieskomplikowany i przejrzysty sposób można uzyskać środki niezbędne do spłaty tego, do czego się uprzednio zobowiązaliśmy. Nie ma jednak ograniczeń, biorąc pod uwagę resztę pieniędzy – możemy je wedle życzenia rozdysponować.
pożyczka
Na podstawie: pixabay.com

Czy kredytów powinniśmy unikać jak ognia?

Pożyczki – zaciąga je obecnie naprawdę wiele osób. Statystyki pokazują, że wśród Polaków niewielu jest takich, którzy nie mieliby nigdy ani jednego kredytu czy też czegoś na raty. Dlaczego? To proste – przecież każdemu z nas może się zdarzyć wpaść w kłopoty finansowe. Nie trzeba do tego wiele. Możemy z dnia na dzień stracić przecież pracę, możemy zachorować, czy też może nam pojawić się jakaś awaria w naszym mieszkaniu. Jeśli mamy oszczędności, z pewnością sobie w jakiś sposób poradzimy.
pieniądz
Przygotowane przez: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pożyczki pod zastaw są niejednokrotnie przyznawane

Czy powiemy gdzie pożyczyć fundusze? Nawet gdy chcemy funkcjonować mądrze oraz nie wydawać ponad stan, to może się okazać, że pojawi się sytuacja, kiedy tych pieniędzy będziemy niespodziewanie potrzebować niesamowicie dużo i rozpoczniemy się namyślać skąd je wziąć. Oczywiście możemy tu korzystać z przeróżnego rodzaju pożyczek i kredytów, ale co robić, jeśli banki nie będą pragnęły nam ich udzielić, bo nie będziemy wypełniać ich ostrych warunków?
pieniądze
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Jakim sposobem można pozyskać środki pieniężne na rozwój swojego biznesu, wady i zalety NewConnect

Spora ilość firm dynamicznie się rozwija do chwili, w której zderzą się z potrzebą pozyskania większych pieniędzy. Może to być kupno wydajniejszych urządzeń i maszyn, postawienie nowej hali produkcyjnej czy inwestycja w nowe, perspektywiczne projekty. I w takiej sytuacji możliwości są dwie, albo się odpuści, ryzykując tym, że firma się zatrzyma, albo można jakimś sposobem potrzebne środki jakoś zdobyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.