Zdrowie
morze
Przygotowane przez: Chris Lexow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sanatorium nad morzem to dobry wybór na urlop

Planujemy spędzić święta w sanatorium nad morzem?. Od czasu do czasu stan naszego zdrowia będzie tak tragiczny, że samodzielne spożywanie medykamentów nie daje oczekiwanych efektów. Wtedy pojawia się propozycja, żeby wyjechać na kilka dni, poddać się niezbędnym ćwiczeniom oraz zmienić klimat, dzięki czemu będziemy mieli możliwość solidnie poprawić nasze zdrowie.
Papier
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Skuteczne sposoby na stres

Jesteś wycieńczona pracą albo nauką? Masz zbyt dużo na głowie oraz czujesz, że stres za chwile zacznie zjadać Twe zdrowie? Musisz się odprężyć! Tylko w jaki sposób?


Skuteczne sposoby na stres

Jeżeli pokłady Twej energii wewnętrznej znajdują się na wyczerpaniu, Ty zaś nie masz energii aby realizować to, co sobie uplanowałeś wiedz, iż przyszedł czas na wypoczynek.
plaża latem
Przygotowane przez: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fajne wakacje nad Bałtykiem

Polskie morze piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej prędzej czy później za nim zatęskni. Prawda, można na chwile zdradzić polskie morze dla Morza Śródziemnego, jednak Bałtyku nie darzyć uczuciem w ogóle, nie jesteśmy w stanie. Wspaniałe czucie, za którym tęsknimy tyle miesięcy – pierwsza wyprawa na plaże po przyjeździe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.