Księgowy
Zakupy według listy niezbędnych produktów
Przygotowane przez: Z.M.Pekpol Ostrołęka
Na podstawie: Z.M.Pekpol Ostrołęka

Zawód - główny księgowy

W niniejszym artykule prezentujemy zawód głównego księgowego. Poznaj zakres obowiązków oraz profil osoby pracującej na owym stanowisku.


Zawód - główny księgowy

Główna księgowa jest jedną z ważniejszych osób w każdym przedsiębiorstwie, dlatego że odpowiada ona za przedstawianie w protokołach - zgodnie z obranymi wytycznymi - wszelkich przeprowadzanych finansowych operacji.
obliczenia finansowe
Przygotowane przez: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy księgowość jest konieczna w każdej firmie? Co korzystnie wiedzieć w tej dziedzinie?

Zbyt wiele faktur do zaksięgowania czekają na biurku, a księgowy dopiero kończy podliczać słupki liczb, z rezygnacją patrząc na leżące obok PIT-y. Większość z nas tak widzi pracę księgowego. Ale, czy księgowość jest nudna?Nic bardziej mylnego. Cały sekret polega na tym, aby księgowość po prostu lubić. Każda praca będzie nieprzyjemna, jeżeli kompletnie nie będzie wiązała się z naszymi pasjami.
księgowość
Przygotowane przez: sanchezcl
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Audyt finansowy musi okazać się dokładnie wykonany

Jeżeli posiadamy firmę, to musimy wydawać sobie sprawę z tego, że niesamowicie istotne są rzetelne rozliczenia z różnorakimi urzędami, gdyż tylko wtedy mamy szansę unikać sporych nagan finansowych, które będą hamowały rozwój naszego przedsiębiorstwa.
dokumenty
Przygotowane przez: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odsetki za zwłokę mają szansę być bardzo wysokie

Deklaracje vat powinny okazać się uzupełnione w dobry sposób

Jeżeli posiadamy firmę, to systematycznie powinniśmy dostarczać do urzędu skarbowego, różnego typu dokumenty, dzięki którym będziemy się rozliczać z tego co zarabiamy i co produkujemy.
Rachunki
Przygotowane przez: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Karierę w bankowości może zrobić jedynie ten, kto bywa cierpliwy, zaangażowany i potrafi dogadać się z każdym usługobiorcą

Praca na liczbach bywa wbrew pozorom zarezerwowana tylko dla wybranych. A predyspozycje do tego typu działań matematycznych lub logicznych są obligatoryjne dla wszystkich tych, którzy marzą o tym, aby zrobić błyskawiczną karierę w finansach. Przywykło się uważać, że Polacy to bardziej humaniści niż matematycy, lecz ten fakt jeszcze nikogo nie zwolnił z obowiązku poznania wszystkich najistotniejszych obliczeń, które przecież są przydatne także w tym prywatnym życiu.
wyposażenie biura
Przygotowane przez: Blake Winton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie masz własnej księgowej? Sprawdź, czy możesz rozliczać faktury w internecie albo za pośrednictwem programów internetowych

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, wtedy zdecydowanie świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest odpowiednie rozliczanie wszystkich faktur.
pit 36
Przygotowane przez: Tristan Nitot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ułatwienia dla przekładających deklaracje podatkowe za 2016-2017

Wraz z przybliżającym się ostatecznym czasem przedłożenia PIT-u do skarbówki sporo petentów zbędnie szarga sobie nerwy utrudniając cały proces.
Księgowość
Przygotowane przez: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak obmyślić kolejne etapy edukacji, żeby w przyszłości znaleźć pracę w księgowości albo założyć własne biuro rachunkowe

Planowanie kariery zawodowej niektórzy reprezentanci młodego pokolenia rozpoczynają w gimnazjum. Wszystko z tej przyczyny, że już na tym etapie wychowania trzeba wyznaczyć drogę do przyszłego fachu. Na przykład, każdy nastoletni człowiek musi zadecydować, czy pójdzie do liceum i potem na studia, czy od razu przekroczy próg zawodówki, żeby już w parę lat zdobyć wyśniony fach. Niektórzy nastolatkowie dobrze wiedzą, co pragną robić w przyszłości i wybór placówki edukacyjnej w żadnym razie nie staje się kwestią zbiegu okoliczności.
księgowość
Przygotowane przez: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com

fachowe prowadzenie księgowości

Prowadzenie księgowości wymaga posiadania obszernej wiedzy, której nierzadko brakuje początkującym przedsiębiorcom. Każdy biznesmen stoi przed opcją prowadzenia rachunkowości osobiście, czy też powierzenie jej zawodowcom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.