Praca
Przygotowane przez: HEMMERSBACH

Studiowanie to etap zdobywania mądrości, umiejętności i kompetencji, potrzebnych w tworzeniu sukcesów zawodowych

Miesiące wakacyjne to dla sporej części osób okres urlopów od zawodowych powinności. Równocześnie, wakacje dla wielu słuchaczy to niepowtarzalna sposobność do zarobienia dodatkowych pieniędzy, zdobycia umiejętności na rynku pracy czy też zdobycia nowych specjalizacji.
podatek
Przygotowane przez: Robert F. W. Whitlock
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozliczenie się z podatku coroczne spółki jako baza do tego, aby miała okazję ona dobrze prosperować.

Deklaracje roczne dostarczyć muszą wszystkie osoby, jakie w danym roku osiągały jakiekolwiek zyski podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Jeżeli obywatel nie zdobył ani złotówki przychodu – deklaracji nie składa. Rozliczenie elektroniczne pit, to najszybsza i najłatwiejsza procedura złożenia deklaracji podatkowej. Poprzez internet, bez kategoryzowanego podpisu elektronicznego, możesz wysłać wszelakiego rodzaju pity, razem z aneksami. W taki sam sposób można także złożyć korektę tych deklaracji.
online
Przygotowane przez: Cancillería del Ecuador
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pozyskiwanie funduszy unijnych jest konkretnie napisane

Czasem aby mieć szansę coś zyskać, należy na początku wyłożyć pieniądze, dlatego właśnie potrzeba się dowiadywać co robić, abyśmy nie musieli calutkiego przedsięwzięcia sami finansować.
impreza firmowa
Przygotowane przez: vdrg dansschool
Na podstawie: http://www.flickr.com

Familijne festyny integracyjne- smutny obowiązek czy dobra zabawa?

W dzisiejszych czasach firmy coraz częściej aranżują wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne. Kraków gwarantuje zainteresowanym klientom wiele opcje na wesołą zabawę, a jedną z nich są firmowe imprezy dla rodzin. Na czym polegają i dlaczego warto jest z nich korzystać?
Dokumenty
Przygotowane przez: Dvortygirl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak przetrwać w pierwszej pracy i co powinniśmy wiedzieć rozpoczynając swoją przygodę na rynku pracy?

Zaczynając pracę należy zapoznać się z rynkiem a także podstawowymi pojęciami z tej dziedziny. Wiedza o prawach a także obowiązkach pracownika nierzadko może nam się przydać, kiedy napotkają nas różnego rodzaju problemy w miejscu pracy. Pierwsza praca to często nie lada wyzwanie dla młodych ludzi. Żeby ułatwić sobie trochę ścieżkę do kariery, dobrze jest dowiedzieć się jak wygląda dobrze sporządzona umowa i jakie opłaty ponosi się jeśli zostanie nam zaproponowana umowa zlecenie.
dokumenty
Przygotowane przez: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgowanie wynagrodzeń będzie rzetelnie określone

Na co powinniśmy poświęcać uwagę przy prowadzeniu firmy?

Księgowanie wynagrodzeń będzie rzetelnie określone

Gdy mamy własną firmę to musimy wspomnieć o tym, że jest wiele spraw, które ciągle powinny być zorganizowane w określonym terminie. Kiedy spóźnimy się z jakimiś przelewami, to możemy mieć później spore trudności, a co się z tym wiąże, mamy szansę źle wpłynąć na funkcjonowanie naszej firmy, dlatego tak ważne okazuje się być to, aby rzetelnie poznać się z tymi najistotniejszymi kwestiami.
praca przy komputerze
Przygotowane przez: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Agencje rekrutacyjne przejmują na siebie wiele zadań

Firmy nie muszą już same poszukiwać pracowników. Warto sobie wydawać sprawę z tego, że wybranie odpowiedniej osoby na dane stanowisko jest bardzo istotne i nie można go wykonywać byle jak. Dlatego trzeba się zastanowić czy mamy właściwą wiedzę do przeprowadzenia tego typu rekrutacji, a jeśli dojdziemy do zdania, że nie, to wtedy musimy przekazać to specjalistom, którzy szkolili się w tym zadaniu.
Spotkania biznesowe
Przygotowane przez: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wiesz na czym polega interim management? Interim management, to innowacyjne rozwiązanie, z którego korzysta coraz większa ilość firm i menadżerów.

Możliwe, że spotkałeś się już z tym terminem, jednak nie do końca jesteś świadomy, co pod nim się kryje. Ale jeżeli zajmujesz się zagadnieniami powiązanymi z prowadzeniem firmy, to ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje. Chcąc jak najprościej przybliżyć, czym zajmuje się interim management, można powiedzieć, że jest to korporacja pośrednicząca pomiędzy managerami, a przedstawicielami innych firm.
Młotek sędziego
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Prawo polsko-niemiecki - specyfika

Upadek muru dzielącego Berlin 23 lata temu stał się początkiem nowego rozdziału w dziejach Niemiec, Polski i świata. Koniec komunizmu w krajach Europy środkowej i wschodniej radykalnie przyspieszył postawy współpracy. Zjednoczone Niemcy, niepodległa Polska i dwadzieścia pięć państw należy do Unii Europejskiej, wielkiego związku ekonomicznego, społecznego i państwowego.
kryptowaluty
Przygotowane przez: swimboy1

Każdy sposób na zdobycie kolejnych pieniędzy jest dobry.

Szukając innych źródeł finansowania, niż tylko praca zarobkowa, możemy pomnożyć swoje oszczędności, zabezpieczyć przyszłość swoją i rodziny oraz zyskać pieniądze na przyjemności. Dlatego też coraz większym uznaniem cieszy się gra na giełdzie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.