Zawód
Twitter
Przygotowane przez: studio PRowokacja
Na podstawie: studio PRowokacja

By znaleźć zatrudnienie, musimy umieć szukać. Jak robić to skutecznie?

Nim napiszemy CV jak też udamy się na rozmowę w sprawie pracy, musimy odnaleźć chlebodawcę, jaki poszukuje nowego pracownika.


By znaleźć zatrudnienie, musimy umieć szukać. Jak robić to skutecznie?

Jak to uczynić? Z pewnością nie można koncentrować się wyłącznie na propozycjach zamieszczonych na witrynie urzędu pracy.
programowanie
Przygotowane przez: Lea Latumahina
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ofert pracy pod hasłem programista NET Wrocław odszukasz sporo

W tym roku kończysz liceum i zastanawiasz się który kierunek studiów wybrać? Jest to karkołomna decyzja, gdyż w chwili obecnej w naszym kraju bezrobocie wynosi w przybliżeniu 8%. Jeżeli uda nam się właściwie wybrać uczelnie oraz kierunek szkolenia, to możemy mieć praktycznie 100% pewności, że wyszperamy pracę marzeń. Najpierw winniśmy wybrać kierunek studiów, jaki nas fascynuje.
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Przygotowane przez: itupictures
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawód rzecznika patentowego

Prawdopodobnie każdy z nas ma przynajmniej niewielkie pojęcie o tym, czym jest patent i w jakich sytuacjach warto ubiegać się o coś takiego. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że niekoniecznie musi on dotyczyć dowolnych ogromnych odkryć w konkretnych dziedzinach – dość powszechnie kojarzy się to praktycznie tylko z takimi rzeczami. W rzeczywistości patenty można również dostać w wielu innych przypadkach, takich jak przykładowo opracowanie swego oryginalnego produktu albo też różnych rozwiązań w dziedzinie szeroko rozumianej technologii.

Które zawody będą poszukiwane naprawdę?

Era wyścigu szczurów powoli się dopełnia. Coraz to częściej wyszukując zatrudnienia kierujemy uwagę nie jedynie na konkretne profity, ale i na niewysoki poziom stresu, przyjemną atmosferę w biurze, czy również przestrzeganie pory, o której będziemy wychodzić z niej do domku. W dalszym ciągu jednakże wybierając uczelnię a także kursy nie kierujemy się naszymi marzeniami, lecz tym, czy po pozyskaniu wykształcenia, odszukamy znakomicie płatną posadę. Jakie zawody są poszukiwane faktycznie?
kalkulator, papiery, ubezpieczenia
Na podstawie: pixabay

Lepiej być ubezpieczonym, aniżeli wystawiać się na niebezpieczeństwo

Ubezpieczenia to oferta proponowana przez wiele różnych firm i mają one za zadanie zabezpieczyć nas na nagłe wypadki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.