Hotele
Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

O urlopie myślimy cały rok. Gdy długie zimne godziny nam doskwierają, bierzemy broszury biur podróży i podziwiamy cudowne fotografie. Często są to malownicze widoki z lazurowym morzem w tle. Od dawna wielką popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w nadmorskich kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa na plaży i jedynie w ten sposób wyobrażamy sobie udany wypoczynek.
woda
Przygotowane przez: Aaron Salguero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fascynujące cenowo i niezmiernie wygodne noclegi w Kościerzynie i Swornychgaciach

Poszukując noclegów w Kościerzynie oraz Swornychgaciach masz do wyboru niezmiernie sporo hoteli i pensjonatów, w jakich ceny za jedną dobę rozpoczynają się obecnie od 20 złotych. Bez wątpliwości jest to delikatny nakład pieniężny, toteż jeśli wybierasz się na wczasy czy też wakacje w te okolice, to zdołasz być przekonany, iż taka wyprawa na pewno nie będzie Cię dużo kosztować.
Pieniny, góry
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Pieniny - jeden z bardziej fascynujących regionów turystycznych Polski

Pieniny to pasmo górzyste, które mieści się w łańcuchu Karpat. Pieniny od południa graniczą z Magurą Spiską, zaś od północy z Beskidem Sądeckim oraz Gorcami. Na wschodzie Pieniny graniczą z Kotliną Orawsko-Nowatorską. Pieniny są regionem z bogatą fauną oraz florą, szata roślina w tym pasie jest niesłychanie zróżnicowana a oddziałuje na to w szczególności klimat, tworzywo wapienne, sąsiedztwo z Tatrami czy też morfologia.
sala konferencyjna
Przygotowane przez: l4red0
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Na co zwrócić uwagę organizując konferencje? Co jest ważne, aby konferencja się udała?

Wybór sali na konferencję nie powinien być przypadkowy, podstawą jest, by pomieściła ona wszystkich zaproszonych gości. Hotele zapewniają często salę na maksymalnie trzydzieści-pięćdziesiąt osób, są natomiast i takie sale, w jakich zmieści się aż parę tysięcy ludzi.
Wodospad w Szklarskiej Porębie
Przygotowane przez: Karol K
Na podstawie: http://www.flickr.com

Komfortowe noclegi w Szklarskiej Porębie są przyszykowane dla wszystkich turystów na każdą porę roku.

Bajeczne Karkonosze to jedno z wielu atrakcji cudnego miasta Szklarskiej Poręby. Zazwyczaj kwatery w mieście turystycznym to fundament żeby miasto się rozwijało oraz pociągało turystów.
wypoczynek na podlasiu
Przygotowane przez: Ellie
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie zakątki kraju powinni wyjechać warszawscy biznesmeni, którzy pragną przez parę dni naprawdę odpocząć

Praca w ogromnej firmie na pewno daje możliwość błyskawicznego awansu, ale jednocześnie jest stresująca, szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę stanowiska kierownicze. Nic dziwnego w tym, że niejeden zmęczony prezes wyczekuje wolnego jak kania deszczu, a najchętniej udałby się w jakieś spokojne miejsca i to nie zawsze w lipcu bądź czerwcu. Jesienią i na wiosnę także można fantastycznie wypoczywać poza granicami aglomeracji.
Śnieżka
Przygotowane przez: hr.icio
Na podstawie: www.flickr.com

Kwatery w górach

Mamy koniec urlopów. Pogoda robi się brzydka, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i do uczelni. Warto jednakże wyrwać się od czasu do czasu z codziennego kieratu na parę dni. Nawet krótki wyjazd potrafi zregenerować moce do walki z przyszłymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są fantastyczne do króciutkich wyjazdów nawet jesienią. Na co musisz patrzeć uważnie, gdy wybierzesz takie rozwiązanie i konieczne będą porządne noclegi w górach?
Hotel SPA Villa Alina w Polanicy Zdroju
Przygotowane przez: www.villaalina.pl
Na podstawie: www.villaalina.pl

Kurorty w naszym kraju

Jednym z najbardziej popularnych uzdrowisk w naszej ojczyźnie do końca II Wojny Światowej był kurort niemiecki. Jak to zdarza się na Dolnym Śląsku historia ta jest skomplikowana, ale tym samym niezwykle interesująca. Polanica-Zdrój przez większą część swego istnienia była wsią, wpierw przynależącą do książąt śląskich a następnie właścicielami dóbr byli Jezuici.
duża sala konferencyjna w hotelu
Przygotowane przez: Jason Wohlford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Komfort w hotelach. Czym uatrakcyjnić konferencję lub własny urlop?

Od pewnego momentu hotele są widziane jako trafione miejsca do organizowania konferencji, imprez integracyjnych, wyjazdów integracyjnych i innych wypadów tego rodzaju, weszły na wyższy poziom świadczenia usług. Bardzo często w ofercie pojawia się kompleks spa, można skorzystać z basenu oraz przykładowo - uroczej degustacji w winiarni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.