Rozrywka
monopol
Przygotowane przez: PR Executive

Wybierasz się na wakacje? Pamiętaj o grach planszowych

Wakacje to wyjątkowy czas, kiedy przez większą część dnia jesteśmy na dworze. Pływamy w morzu, wspinamy się po górach, zwiedzamy, zajadamy się lokalnymi pysznościami oraz tak zwyczajnie cieszymy się latem. Niekiedy jednak pogoda robi nam figla i zaczyna padać deszcz.
gry
Przygotowane przez: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego lubimy grać w gry i jakie dziś mamy możliwości w tym zakresie? Jakie gry można śmiało polecić?

Człowiek od dawna lubił grać w gry. Z początku były to proste zabawy, bardzo nieskomplikowane, w których uczestniczyło parę osób. To iż były proste nie ma większego znaczenia, ponieważ nie skala trudności jest najbardziej znacząca w tej dziedzinie. Gdy gra okazuje się przesadnie skomplikowana, to osoby, jakie chcą w nią zagrać mogą szybko się zrazić.
impreza firmowa
Przygotowane przez: vdrg dansschool
Na podstawie: http://www.flickr.com

Familijne festyny integracyjne- smutny obowiązek czy dobra zabawa?

W dzisiejszych czasach firmy coraz częściej aranżują wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne. Kraków gwarantuje zainteresowanym klientom wiele opcje na wesołą zabawę, a jedną z nich są firmowe imprezy dla rodzin. Na czym polegają i dlaczego warto jest z nich korzystać?
gry planszowe
Przygotowane przez: Will Merydith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie powinno się zakupić dzisiaj gry planszowe?

Spędzanie naszego wolnego czasu na różnorodnych rozrywkach na pewno jest wielokrotnie wybieraną przez nas odmianą aktywności. Lubimy po niesłychanie długim okresie naszej pracy móc przyjemnie odpocząć. Oczywiście z reguły postanawiamy się lenić i wylegiwać na kanapie przed telewizorem, niemniej tymczasem nie jest to wyjątkowo wartościowa forma rozrywki.
znajomi w pubie
Przygotowane przez: Harry Wood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest escape room? Trochę ważnych wskazówek

Powstanie escape room jest związane z modernizacją wirtualnych gier. W roku 1988 zjawiła się na rynku pierwsza gra składająca się w dużej mierze z wyświetlanego na ekranie monitora tekstu. Celem gry było dotarcie, a następnie opuszczenie zamkniętego wnętrza. Gry komputerowe zostały przeniesione do świata realnego. W ten sposób narodziła się nowa era zespołowych gier , w których trzeba myśleć.
gra komputerowa
Przygotowane przez: Mike Licht
Na podstawie: http://www.flickr.com

Apple tv może okazać się niesamowitą rozrywką

Lg swift l5 opinie posiada bardzo ciekawe

Jeżeli chcemy się troszkę odprężyć, a poza tym uwielbiamy być na bieżąco z elektroniką, to wciąż można sprawdzić, co do zaproponowania ma nam apple tv. Może się okazać, że nie tylko nie będziemy tutaj zawiedzeni, ale nawet będziemy sympatycznie zaskoczeni propozycją jaka się tu pojawi, zwłaszcza kiedy jesteśmy fanami różnego typu elektroniki i gadżetów.
planszówka
Przygotowane przez: wetwebwork
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe

W naszych czasach laptop jest dla nas najlepszym centrum rozrywki. Robimy wszystko, by jedynie móc przy nim przysiąść przed komputerem i móc oddać się relaksowi. Zamykamy drzwi od swoich pokoi, wkładamy słuchawki na uszy, by nikt nam nie przeszkadzał. W ten oto sposób zamykamy się na jakiekolwiek relacje międzyludzkie, zwłaszcza na te z najbliższymi. Gdy tymczasem istnieją gry planszowe Warszawa. Gry, które pozwalają usiąść razem w jednym pokoju i rozpocząć zabawę.
spływy kajakowe
Przygotowane przez: TimothyJ
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie udać się na spływy kajakowe? Czy kajaki są bezpieczną formą rozrywki?

Lato już niedługo. Dużo osób decyduje się na urlopy zagranicę kraju. Są jednakże tacy, jacy preferują wypady w Polskę. Jakie regiony są najczęściej wybierane?
plaża
Przygotowane przez: Ludo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie propozycje wycieczek okazują się najbardziej popularne wśród turystów z naszego kraju

Organizujący wycieczki last minute i tradycyjne nie spoczywają na laurach. Chcą stale przedstawiać mnogość możliwości różnego typu i w ten sposób radować potencjalnie zaciekawionych wyjazdem wypoczynkowym do ciepłych miejsc. Niekwestionowanym zwycięzcą, kiedy chodzi o destynacje większości Polaków w chłodnym okresie roku, jest stale Egipt. Kraj ten kojarzy się nie szczególnie ze słońcem, wodą i złocistym piaskiem, ale stanowi również zbiór historycznie istotnych zabytków.
Pad, gry na kolsolę
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Ciekawe gry na konsole

Szeroko rozumiana komputerowa zabawa stanowi w chwili obecnej tak rozbudowaną kwestię, że praktycznie każdy z nas będzie mógł spotkać w niej coś faktycznie dla siebie ciekawego, bez względu nawet na to, jakie w ogóle są jego indywidualne oczekiwania. Bez wątpienia warto więc zainteresować się całym tym tematem odrobinę bliżej, ponieważ całe mnóstwo ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo ciekawych możliwości ma do zaoferowania cała ta dziedzina.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.