Gotówka
finanse
Przygotowane przez: 401(K) 2012
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przejściowe problemy finansowe? Weź pożyczkę i nie myśl o nich!

Żaden człowiek nie nie czuje się spokojnie kiedy na drodze do realizacji różnych życiowych planów czy marzeń stają kłopoty finansowe. Czasami zwracamy się z takimi problemami do bliskich lub znajomych, lecz często zwracanie się z prośbą o pomoc finansową może wiązać się z nieprzyjemnościami i przykrymi konsekwencjami.
Bankowość prywatna- private banking
Przygotowane przez: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zarobiłeś pokaźną sumę pieniędzy i chcesz je gdzieś ulokować?

Odłożyłeś pokaźną sumę gotówki? Nabyłeś zwycięski kupon w Totolotku? A może po prostu posiadasz wielkie zarobki? Typowe oferty bankowe nie są dla ciebie. Wiele banków (w tym też i te z naszego państwa) ma ofertę osobną dla najbogatszych klientów – w mowie Szekspira zwie się to private banking.
giełda - notowania na monitorze komputera
Przygotowane przez: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Notowania giełdowe online możemy sprawdzić

Każdy musi zainwestować na giełdzie. Nie ma prawdopodobnie jednostki, która nie marzyłaby o pomnażaniu swojego majątku, bez potrzeby robienia czegokolwiek.
karty kredytowe
Na podstawie: pixabay.com

W jaki sposób poradzić sobie z nagłym kłopotem z pieniędzmi, czyli nowatorskie typy pożyczek

Każdemu z nas na pewno przytrafiła się pewnego razu sytuacja, gdy potrzebowaliśmy szybkiego zastrzyku gotówki. W takich przypadkach pewnie każdy prosi przyjaciół i krewnych o niewielką pożyczkę lub zwyczajnie kieruje się do najbliższego banku. Jednak czasami bywa tak, że te wyjścia zawodzą i musimy poszukiwać innych źródeł pomocy.
domy wielorodzinne
Przygotowane przez: Rafin Developer.
Na podstawie: Rafin Developer.

Pieniążki, pieniążki, żeby tak ciągle chciały z nami być

Bardzo wielu najprawdopodobniej niejednokrotnie tak sobie marzył. Niestety rzeczywistość potrafi okazać się okrutna i bardzo często okazuje się tak, że tych tak bardzo lubianych pieniążków zwyczajnie nie ma i to w najmniej oczekiwanym momencie.
flaga Unii Europejskiej
Przygotowane przez: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe informacje dotyczące dofinansowania z Unii

Unia Europejska to organizacja, która daje naszemu krajowi dużo szans - jeżeli jesteśmy chociażby odrobinę aktywni, mamy możliwość czerpać zyski z uczestnictwa naszego kraju w tej organizacji. W ogóle to czas błyskawicznie idzie - w końcu weszliśmy do Unii Europejskiej już dziesięć lat temu. I nawet ci politycy, którzy niegdyś byli mega krytykami wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej doskonale wiedzą, że całkowicie nie mieli odnośnie tego racji. Chociaż to tak czy siak politycy, a wiadomo, iż duża polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest mimo wszystko nieubłagana - jeśli nie chcieliśmy skończyć jak Białoruś, musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.