Zwierzęta
podatki
Przygotowane przez: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Do jakich organizacji pożytku publicznego trafi w następnym roku 1% podatku, który osoby fizyczne mogą przekazać składając zeznanie podatkowe

Organizacje pozarządowe albo inne instytucje charytatywne nie mogą w pełni wypełniać wyrażonej w statucie misji, jeżeli nie otrzymają wsparcia od ludzi prywatnych, jak również od prezesów firm czy fabryk. O ile indywidualni ofiarodawcy najczęściej pozostają w cieniu, to altruiści ze świata biznesu czynią z filantropii efektywne narzędzie promocji. Firma, która angażuje się w społeczne dzieła, jest postrzegana jako odpowiedzialny partner.
Tatry
Przygotowane przez: Szift
Na podstawie: www.flickr.com

Bieszczady

Ciężko mówić o Bieszczadach inaczej, aniżeli o miejscu magicznym, zagadkowym i zupełnie ujmującym swoim ekspresyjnym pięknem. Kraina ta jest idealną ofertą dla ludzi poszukujących oddechu od codziennego hałasu i miejsca na niezapomniane wakacje 2014.
koń
Przygotowane przez: Sara Mofford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły i sposoby na ciekawe wykorzystanie wakacyjnych miesięcy, plusy wyjazdów na obozy konne.

Wakacje to dla młodzieży i dzieci czas błogiego wypoczynku i zabawy. Przez ponad sześćdziesiąt dni da się zrobić naprawdę dużo interesujących rzeczy, jeżeli się tylko będzie chciało. Niestety nadal spotyka się młodych ludzi, którzy wszystkie wolne chwile będą spędzać na graniu w gry, a przecież tyloma rzeczami można się zająć.
polowanie
Przygotowane przez: Torrey Wiley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak przygotować się do polowania? O jakich rzeczach trzeba wiedzieć? Jakie zasady powinien mieć dobry myśliwy?

Łowiectwo to cała masa zaplanowanych oraz skoordynowanych czynności, jakie mają na celu bardzo racjonalne zarządzanie naturą. Odnosi się to do zasad ekonomii, ale również zgodnie z założeniami ochrony przyrody oraz gospodarką rolną i leśną. Dzisiejsze łowiectwo jest zdefiniowane w szerszym kontekście, ponieważ opisuje się je jako gospodarka łowiecka.
pisanie na laptopie
Przygotowane przez: Bas Evers
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najoryginalniejsze okazje na polskich serwisach licytatorskich, czyli co możemy kupić online

Polacy coraz częściej licytują na internetowych portalach. Co interesującego na nich znajdziemy?
Krajobraz, Kaszuby
Przygotowane przez: Szymon Nitka
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kaszuby

Wśród dużej ilości terenów na urlop należy obecnie wybierać regiony mniej znane, w jakich nie może być aż tak ogromnej ilości podróżnych, jeżeli chce się naprawdę porządnie wypocząć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.