Warto przeczytać
Fotograf
Przygotowane przez: OrniCosa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czas na ciekawe zdjęcia

Jeżeli chcielibyśmy zrobić dobre zdjęcie powinniśmy trochę się postarać. Nie jest łatwo wykonać fotkę jakimkolwiek telefonem. Choć w dzisiejszych czasach może się wydawać, że wszyscy mogą być fotografami, to nie do końca tak się dzieje.
książka
Przygotowane przez: Gerhard Giebener
Na podstawie: http://www.flickr.com

W czasie wyszukiwania pomysłów na prezenty i robieniu sprawunków inetrnet jest bardzo pomocny

Na obecną chwilę coraz nagminniej i chętniej decydujemy się robić sprawunki w internecie. Nabywamy wyjątkowo różne towary, od artykułów spożywczych zaczynając, a na specjalistycznych załatwieniach kończąc.
gra
Przygotowane przez: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep z grami planszowymi przedstawia szeroki wybór

Chętnie sięgamy po gry planszowe
Ma szansę się niektórym zdawać, że gry komputerowe w powiązaniu z tymi na konsole całkowicie wyparły popularne kiedyś gry planszowe. Prawda jednak będzie taka, że coraz więcej osób wybierze ten drugi typ gier, wiedząc że w nie może zagrać całą familią, a co więcej zawsze możemy je zabrać ze sobą, jeśli gdzieś wyjeżdżamy. To powoduje, że na pewno sporo osób bardzo chętnie po nie sięga.
czytanie z dziećmi
Przygotowane przez: Chris_Parfitt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czytanie, jako intrygujące, niezwykle pasjonujące i mało kosztowne hobby

Współcześnie egzystujemy w czasach, gdzie czytanie staje się coraz mniej popularne. Dużo osób woli obejrzeć film zamiast przeczytać książkę, na domiar tego Internet jest aktualnie tak globalny, że większość czasu spędzamy przed kompem na portalach społecznościowych, przeróżnych stronach internetowych, co sprawia, iż nie mamy już ani czasu ani częstokroć ochoty na czytanie książek.
znajomi w pubie
Przygotowane przez: Harry Wood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest escape room? Trochę ważnych wskazówek

Powstanie escape room jest związane z modernizacją wirtualnych gier. W roku 1988 zjawiła się na rynku pierwsza gra składająca się w dużej mierze z wyświetlanego na ekranie monitora tekstu. Celem gry było dotarcie, a następnie opuszczenie zamkniętego wnętrza. Gry komputerowe zostały przeniesione do świata realnego. W ten sposób narodziła się nowa era zespołowych gier , w których trzeba myśleć.
Zakochana para na tle zachodu słońca
Przygotowane przez: Emanuel De Costa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fascynacja znaleziona w Anglii jest tak samo cudowna jak krajowa

Szybkie tempo życia, całodniowa praca czynią, że samotne osoby posiadają mniej czasu na życie osobiste. Poszukiwaniu uczucia w internecie, stało się dla niektórych najlepszym rozwiązaniem. O wartościach i negatywach randkowania w sieci zapisano już niemało, jednak przy zachowaniu minimum rezerwy jest możliwość odnalezienia swojej drugiej połowy.
Trening
Przygotowane przez: J@YGS
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zależy ci na sprawnym przyroście mięśni? Potrzebny ci odpowiedni plan treningowy

Większość panów marzy o wysportowanej posturze. Nawet, gdy o tym nie mówią, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby oszołomić panią swojego serca, gdy bez wstydu zdjęliby t-shirt na plaży. Niestety w wielu przypadkach łatwiej jest zgubić nadprogramowe kilogramy, niż wyrzeźbić piękne ciało. Pomóc może właściwy plan treningu na siłowni.
Kieliszki z szampanem dla gości weselnych
Przygotowane przez: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeździectwo jako wyższość nad różnymi sportami

Jazda konna posiada dużo atutów, a główną z nich jest sposobność przebywania z pięknymi i wytwornymi zwierzakami. Ich dobroczynny wpływ na człowieka jest absolutnym faktem.


Jeździectwo jako wyższość nad różnymi sportami

Mało jest dyscyplin pozwalających równocześnie czerpać radość z uprawiania sportu i kontaktowania się ze wspaniałym zwierzęciem i piękną przyrodą.
broń
Na podstawie: sxc.hu

Czemu opłaca się kupić replikę broni palnej?

W danym czasie trendy stał się airsoft, ponieważ mogą się w niego bawić wszyscy niezależnie od swojego wieku jak też płci.

Podstawowym wymogiem jest zakładanie w czasie zabawy atestowanej ochrony oczy, czyli specjalnych okularków. Mimo że airsoft niewątpliwie jest dużo mniej bolesny od popularnego paintballu to i tak należy nie zapominać, że każda wystrzelona plastikowa kulka, przy trafieniu w oko może być naprawdę niebezpieczna.
Płyta CD
Przygotowane przez: Tim Walker
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mógłbyś przez cały czas słuchać muzyki? Już dzisiaj dowiedź się więcej na temat Music Stock!

W dzisiejszych czasach każdy posiada dostęp do TV i radia, gdzie do woli może oglądać filmy i słuchać ulubionej muzy. Jednakże nie za każdym razem w środkach masowego przekazu znajdziemy to co nas najbardziej ciekawi i to czego w danej chwili pragniemy słuchać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.