Warto przeczytać
Aparat fotograficzny
Przygotowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Parę praktycznych wiadomości o sprzęcie fotograficznym, jak dobrać odpowiedni obiektyw do swojego aparatu.

Obecnie na rynku fotograficznego sprzętu popularne są dwa rodzaje urządzeń. Pierwszym z nich są zwykłe kompakty, oferowane w bardzo dużej ilości modeli. Można kupić malutki, wchodzący do każdej torebki aparacik, a można także nowoczesny model mający potężny zoom. Cechą charakterystyczną tych aparatów jest jednolita budowa, nie będzie można możliwości ich rozbudowy i wymiany jakiś części.
New York
Przygotowane przez: Astronomy at Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego dobrze jest pojechać na obóz językowy za granicę?

Poznawanie języków obcych jest współcześnie niezmiernie istotne. Z reguły zapisujemy się do szkół językowych i regularnie uczestniczymy w zajęciach, lecz jeszcze korzystniejszym sposobem nauki są obozy językowe Nowy Jork.
książka
Przygotowane przez: Richard, enjoy my life!
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowinki mogą nas zaskoczyć - zobacz o ciekawych książkach

Jeśli pragniemy posiadać gwarancję, że do naszych rąk dochodzą najnowsze oraz jednocześnie też te najcudowniejsze książki, to na pewno musimy systematycznie oglądać listy z nowościami wydawniczymi. Co istotne, to warto również popatrzeć na te gatunki, które zazwyczaj nas nie interesują, gdyż przecież nigdy nie wiemy, co akurat tym razem może ściągnąć naszą uwagę.
różaniec
Przygotowane przez: Pacopus
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem porządnie należy odmawiać różaniec i czemu powinno się to robić?

Mimo tego, że większość katolików ma różaniec okazuje się, że mnóstwo z nich nie do końca wie, jak poprawnie odmawiać różaniec. Na szczęście możemy w dzisiejszych czasach odnaleźć niemało wiadomości, jakie pomogą nam zrozumieć jak odmawiać różaniec.
dzieci podczas meczu
Przygotowane przez: Paul
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie to wydarzenia, dzięki którym możemy chociaż na chwilkę uciec od codzienności? Czy takie mają miejsce?

Czy istnieje przepustka do lepszego świata, chociaż na trochę? Z pewnością nie, choć jest to zależne, jak będziemy to interpretować. Jeśli ktoś wierzy w magię, to być może zastanowi się, że jednakże takie coś istnieje, inni – bardziej racjonalni – skupią się na rzeczywistości i odnajdą własne miejsca, w których jesteśmy w stanie przenieść się w centrum jakiegoś zdarzenia. Faktycznie możemy sobie zapewnić wiele takich doznań, a recepta na to jest niezwykle prosta.
monopol
Przygotowane przez: PR Executive

Wybierasz się na wakacje? Pamiętaj o grach planszowych

Wakacje to wyjątkowy czas, kiedy przez większą część dnia jesteśmy na dworze. Pływamy w morzu, wspinamy się po górach, zwiedzamy, zajadamy się lokalnymi pysznościami oraz tak zwyczajnie cieszymy się latem. Niekiedy jednak pogoda robi nam figla i zaczyna padać deszcz.
aparat

Wyróżniane obiektywy dla amatorów i specjalistów - Sigma 70-300

Wśród polecanych obiektywów, jakie cudownie nadają się zarówno dla amatorów jak również dla profesjonalistów, z pewnością na wielką uwagę zasługuje obiektyw sigma 70-300. Jest to nadzwyczaj poręczny, skuteczny oraz lekki obiektyw, w szczególności zalecany do fotografowania przyrody, sportu oraz portretu.
Przygotowane przez: pedrosimoes7

Istnieje pełno powodów przez które opłaca się zakochać się w kino

Ludzkość niemalże od pierwszych okresów swojego istnienia tworzyła rozmaite odmiany sztuki. Niektóre z nich, takie jak chociażby muzyka towarzyszą nam już od wielu stuleci i są tak rozwinięte, że znajdziemy wśród nich sporo najróżniejszych ich odmian. W całej tej dziedzinie filmy z pewnością należą do zdecydowanie najciekawszych oraz po prostu dość szczególnych, i to z kilku ważnych powodów. Nade wszystko kino powstało znacznie później niż większość pozostałych gatunków sztuki, ale z drugiej strony w dość niedługim czasie było ono w stanie zyskać sporą popularność właściwie na całym świecie.
Stadion Narodowy
Przygotowane przez: Liwnik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Potrzebna Ci ciekawa rozrywka w stolicy? Udaj się na festiwal fajerwerków na Stadionie Narodowym

Interesujące spędzanie wolnego czasu okazuje się bardzo istotne, dzięki czemu dobrze jest czasami wyjść z domu oraz zobaczyć coś fajnego. Pomyślnie nie brakuje różnorodnych imprez w plenerze, których profil bywa tak zróżnicowany, że każda osoba bez trudu znajdzie coś dla siebie.
Sukiennice Kraków
Przygotowane przez: Jonas Van den Eynde
Na podstawie: http://www.flickr.com

Obce chwalicie swojego nie znacie czyli... dlaczego nie Grecja

Lato jest doskonałym momentem na poznawanie naszego kraju. Mam czasami odczucie, że nie doceniamy swego kraju. Wszyscy zachwycamy się zagranicznymi atrakcjami Tunezji; rzecz jasna jest tam bardzo ciekawie ale i my nie mamy się czego powstydzić. Żeby poznać interesujące miejsca musimy trochę poszukać, z zasady samodzielnie ale ma to również swe zalety - nikt nie będzie nam narzucać dokąd i po co mamy się udać albowiem nie mamy kłopotu z językiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.