Warto przeczytać
Dron z kamerą
Przygotowane przez: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samolocik DJI Phantom 3 to sprawdzony sposób na nagrywanie

Robot 3DR SOLO wspaniale spisuje się na trudne obszary
Czasami dzieje się tak, że chcemy nagrać coś co okazuje się być trudno dostępne i nie zawsze jesteśmy w stanie tam dotrzeć, pomimo naszych wytężonych starań. Wtenczas warto w to miejsce posłać specjalną kamerę, takiego mini robota 3DR SOLO, który wszędzie się przeciśnie, nic mu nie będzie straszne, a na dodatek będzie niezwykle prosty do pokierowania, z tego powodu otrzymamy wymarzony film.
konik polny na liściu

Makrofotografia - czyli zajęcie dla cierpliwych osób

Fotografowanie w skali marko to zajęcie interesujące, ale wymagające sporo zręczności od fotografa.W ten sposób możemy uwiecznić na fotografii artystyczne faktury czy zaskakujące piękno przyrody. Aby zajmować się fotografią makro musimy zakupić też dodatkowy sprzęt.
siłownia
Przygotowane przez: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na stronach internetowych coraz nagminniej pokazuje się pytanie: jakim sposobem rzeźbić brzuch?

Dzisiaj wyraźnie da się dostrzec, że podziw sylwetki jest coraz bardziej natężony. Mnóstwo osób zwraca specjalną atencję na swój wizerunek, inicjuje zdrowy tryb życia i ogniskuje się na słusznej diecie.
dla graczy
Przygotowane przez: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry sportowe na PC, czyli Tribal Wars 2

Wszyscy dobrze wiedzą, że sport to zdrowie, jednak nie wszyscy mają chęć na trening. Są osoby, którym się zdaje, że gry sportowe na komputer mogą zastąpić zwykłą aktywność, ale na pewno i te osoby wiedzą, że to absurdalne przeświadczenie. Ale, jeśli będziemy patrzeć na gry sportowe trochę inaczej, to na sto procent zrozumiemy skąd tak ogromna fascynacja nimi. Ilu ludzi w rzeczywistości byłoby w stanie grać na stadionie Realu Madryt, raczej niewiele.
dziecko
Przygotowane przez: Philippe Put
Na podstawie: http://www.flickr.com

Emmaljunga to wspaniała jakość produkcji.

Kupując coś dla dziecka, chcemy mieć świadomość, że dajemy mu przedmiot wysokiej jakości oraz nie ma tutaj znaczenia, czy nabywamy zabawkę, ubranie czy jakąś rzecz niezbędną do jego działania. Przez to też warto patrzyć na oferowane marki, żeby posiadać świadomość, że dokonamy odpowiedniego wyboru.
aparat fotograficzny w dłoniach
Przygotowane przez: TCM1003
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aparaty marki sigma dostępne w Szczecinie - w jakich miejscach ich szukać?

Obecnie ludzie znajdują się w najróżniejszych pasjach i niejednokrotnie starają się przekształcać je w zawód. Bez dwóch zdań tak swoją działalność zaczynało sporo fotografów, którzy na starcie wyłączne amatorsko interesowali się tym przedmiotem.
Muzyka do prezentacji
Przygotowane przez: Ethan Hein
Na podstawie: http://www.flickr.com

O muzyce zdań parę

Nieraz udało nam się usłyszeć stwierdzenie, że muzyka łączy ludzi. Skoro to prawda, to co jest przyczyną, iż tak wielu nastolatków z chwilą pogłośnienia, najnowszej płyty ulubionego zespołu Sabaton słyszy zza ściany: “proszę to ściszyć”? Fakt, ile rodzajów muzyki tyle gustów. Niektórym z nas z trudem jest zrozumieć, że istnieją osoby, które są w stanie wyruszyć z domu nad ranem aby dotrzeć na porę na wieczorny koncert zespołu. A jak jeszcze słyszą o koncercie za granicą? To nielogiczne.
gry
Przygotowane przez: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego lubimy grać w gry i jakie dziś mamy możliwości w tym zakresie? Jakie gry można śmiało polecić?

Człowiek od dawna lubił grać w gry. Z początku były to proste zabawy, bardzo nieskomplikowane, w których uczestniczyło parę osób. To iż były proste nie ma większego znaczenia, ponieważ nie skala trudności jest najbardziej znacząca w tej dziedzinie. Gdy gra okazuje się przesadnie skomplikowana, to osoby, jakie chcą w nią zagrać mogą szybko się zrazić.
figurka
Przygotowane przez: rodtuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wspaniałym prezentem może być obiektyw Sigma 35mm f1.4 dg hsm

Czy widzieliśmy już obiektyw Sigma 35mm f1.4 dg hsm?. Każdy chciałby robić niesamowite zdjęcia, którymi wszyscy by się zachwycali oraz które byłyby niesamowitą pamiątką na dalsze lata.
New York
Przygotowane przez: Astronomy at Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego dobrze jest pojechać na obóz językowy za granicę?

Poznawanie języków obcych jest współcześnie niezwykle ważne. Na ogół zapisujemy się do szkół językowych i regularnie uczestniczymy w zajęciach, lecz jeszcze korzystniejszą metodą nauki są obozy językowe Nowy Jork.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.