Efektywność reklamy na telebimie. Przekonaj się sam.

Diodowe ekrany, powszechnie zwane telebimami, stanowią obecnie przedmiot sporu. Czy są skuteczną formą reklamy? Czy mogą przynieść ogromniejsze zyski dla reklamodawcy? Jeszcze kilka lat temu były one niusem i jak żaden inny wariant reklamowania danej usługi bądź konkretnego towaru ciągnęły spojrzenia ewentualnego nabywcy.
Aktualnie telebimy opatrzyły już się adresatom, nie rzucając im się tak w oczy jak uprzednio. Reklamodawcy, którzy chcieliby wybrać tą odmianę promocji własnych artykułów powinni zdawać sobie sprawę z tego, iż sam diodowy ekran jako narzędzie nie jest wcale tak istotny.


administration
Przygotowane przez: Guillaume Speurt
Na podstawie: http://www.flickr.com


Umiejscowienie telebimu.

Żeby znaleźć podobne informacje na prezentowane zagadnienie spójrz na link (www.contra-odszkodowania.pl/odszkodowanie-za-wypadek-komunikacyjny/), a przeczytasz tam bardzo ciekawe wiadomości, które zostaną Ci w głowie.

Sądzi się, iż świetna lokalizacja telebimu to 99% sukcesu reklamodawcy. Tego typu nośniki najlepiej jest sytuować w punktach, gdzie ewentualny odbiorca przymuszony jest do spojrzenia na ekran. Dobrymi przykładami lokalizacji, która na pewno da profity reklamodawcy będą: miejsca blisko dróg przelotowych, jakie cechują się dużym ruchem kołowym, okolice dużych rozdroży z sygnalizacją świetlną (odbiorca zobowiązywany jest do zatrzymania się, spędzenia paru chwil na przejściu a także dostrzeżenia wyświetlających się reklam na telebimie). Najistotniejszymi elementami, jakimi cechuje się dobra lokalizacja będą: niezbędność zatrzymania się prawdopodobnego klienta, wymuszenie dojrzenia ekranu oraz nuda, umożliwiająca odbiorcy skupić się na nośniku z wyświetlającymi się treściami, które jego umysł automatycznie będzie przyswajać.

Kliknij na odnośnik do strony (https://www.psmtechnik.pl/reklamy-swietlne,8,pl), on przybliży Ci wątek, który Cię właśnie zaintrygował. Przeczytaj tekst, zawierający ciekawe informacje.

Nie sprawdzi się z kolei telebim Karpacz zlokalizowany dla przykładu na parkingach obok obiektów handlowych.


Fundamentalnym czynnikiem w obszarze reklamy jest możność dotarcia z daną reklamą do ewentualnego klienta.
Wedle amerykańskich badań kinetyczny obraz jest ośmiokrotnie lepiej utrwalany przez adresatów niż obraz statyczny.


Reklama na telebimie Gdańsk pozwala na przygotowywanie kampanii reklamowych według osobistych założeń reklamodawcy oraz preferencji klienta- reklama na telebimie.
20/11/13, 08:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.