Sposoby na pozyskanie funduszy

Firmy, których głównym zadaniem jest nieustanne rozwijanie się potrzebują funduszy, które potem zostaną przeznaczone na inwestycje. Wtedy istnieje pewien sposób, który coraz częściej jest obierany za ścieżkę do sukcesu w zakresie biznesowym i ma dwa sposoby zastosowania.
Dzięki temu, istnieje możliwość szybkiego i łatwego pozyskania pieniędzy.


Marketing mobilny
Przygotowane przez: GoMobi.pl
Na podstawie: http://gomobi.pl


Główny sposób to emisja obligacji korporacyjnych, którą dzieli się na dwie metody - ofertę publiczną i niepubliczną, prywatną.

Zajmują Cię takiego rodzaju artykuły? Masz chęć na to, by czytać kolejne? Zatem kliknij, aby zobaczyć źródło opisów. Kontynuację wyszukasz w poniższym linku.

Pierwsza z nich polega na udostępnieniu min. 100 osobom informacji o ów obligacjach i warunkach ich nabycia. Wówczas jest wymagane sporządzenie dokumentu publicznego - informacyjnego, który na samym początku zatwierdzony musi zostać przez KNF oraz udostępniony w wiadomości publicznej. Tenże sposób wymaga zawarcia umowy z domem maklerskim, przygotowującym i przeprowadzającym emisję, a także koordynującym działania innych podmiotów. Pruwatna oferta ma na celu propozycję nabywania papierów wartościowych, które kieruje się do maks. 99 inwestorów wypisanych z imienia. Wcześniej jednak firmy mają obowiązek przeprowadzenia informacyjnego memorandum . Terminy zapisów publicznej oferty nie mogą trwać dłużej niż 3 miesiące od dnia rozpoczęcia emisji.


firma - malowidło
Przygotowane przez: HazteOir.org
Na podstawie: http://www.flickr.com


konferencja
Przygotowane przez: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com


Druga, nader popularna metoda na pozyskanie środków to lokowanie oszczędności, który umożliwiają banki swym klientom.
Inaczej mówiąc, jest to mnożenie własnych oszczędności, który zostały ulokowane w banku na określony wcześniej czas, a następnie - w zamian - otrzymuje się wynagrodzenie, tudzież odsetki.

Doskonałe okazje, najniższe ceny! To wszystko jest możliwe, chodź, spójrz na serwis, a bez wątpliwości się nie rozczarujesz!

Lokowanie oszczędności jest całkowicie bezpieczne i gwarantuje zwrócenie odpowiedniej sumy po upłynięciu odpowiedniej ilości czasu.
20/10/17, 07:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.