Przytrafiają się w życiu czasami momenty, kiedy szybko potrzebujemy pieniędzy i nie mamy ochoty czekać wielu dni na decyzję z banku

Niekiedy przytrafiają się nam nieoczekiwane sytuacje, które wymagają szybkiej reakcji - niestety reakcji związanej z pieniędzmi. Wobec tego warto wtedy rozważyć zaciągnięcie prędkiej pożyczki bez zbytnich formalności.


Jeżeli przykładowo ktoś w naszej rodzinie potrzebuje natychmiast operacji, a kolejki w publicznej służbie zdrowia ciągną się w nieskończoność albo z fajniejszych rzeczy - mamy zamiar jechać na wycieczkę na Hawaje, gdyż zaprosili nas znajomi, to trzeba podumać o niewielkiej pożyczce.


finanse w firmie
Przygotowane przez: Neil Cummings
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Jesteś aktualnie w faktycznie niełatwej sytuacji finansowej

pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości
Przygotowane przez: Vishay Intertechnology
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odnosisz wrażenie, iż Twoja bardzo dobra życiowa passa w tym momencie się zakończyła i nadszedł bardzo trudny czas. Cokolwiek byś nie zrobił, nie przynosi to oczekiwanych dochodów.


Niestety w banku weryfikacja naszego podania będzie trwała kilka dni albo nawet dłużej. Z reguły nie mamy tak dużo czasu. Trzeba wówczas rozejrzeć się za lepszym rozwiązaniem. Dobrym planem są wtedy pożyczki pozabankowe, ponieważ pieniądze otrzymamy w przeciągu kwadransa. Pozabankową firmą, która udziela kredyty, jest na przykład Zaplo. Wszystko na ich stronie jest niebywale przejrzyste, ponieważ od razu możemy wiedzieć, jaką prowizję będziemy musieli spłacić. Starczy tylko wybrać jakąś kwotę i już. Możemy u nich pożyczyć nawet 10 000 PLN. Jeśli mamy jakieś pytania możemy połączyć się z infolinią tej firmy. Co najbardziej interesujące - Zaplo pobiera doprawdy niską prowizję, więc należy przemyśleć ich ofertę.

Bardzo nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, by przeglądnąć ten artykuł. Jeżeli czujesz chęć na nowe, to kliknij odsyłacz i przejdź do kolejnej witryny.

/J]


Zatem jeżeli potrzebujemy szybkiej gotówki i zainteresowała nas pożyczka pozabankowa Zaplo wydaje się być dobrym wyjściem. To jedna z tych firm, która posiada pozytywne opinie w internecie. Również osoby, które już wzięły u nich pożyczki, są z nich zadowolone.
22/03/03, 07:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.