Czemu najkorzystniej podróżować samolotami? Jakie są pozytywy tego typu rozwiązania? Co warto wiedzieć na ten temat?

Wakacje możemy planować na wiele sposobów, ale z pewnością aktualnie, jak mamy tak wiele możliwości podróżowania, jest to o wiele łatwiejsze. Szczególnie w takim względzie należy zwrócić uwagę na podróżowanie samolotem. Każdego roku staje się to coraz bardziej powszechne, lecz to nie dziwi, ponieważ tego typu podróżowanie jest tańsze niż tradycyjne, szybsze, bardziej wygodne i bezpieczniejsze.
To jest naprawdę tanie, choć niektórzy mogą być tym faktem zdziwieni. Lecz warto sobie porównać na przykład bilety lotnicze Praga-Bruksela.
Praga
Przygotowane przez: Davis Staedtler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak wybierzemy dobry termin to z pewnością taniej nas wyjdzie samolot niż autobus, a już na pewno tańsze to będzie niż samochód (czytaj całość tutaj). Tak jak wspomnieliśmy bardzo dużo zależy od tego, jaki termin wybierzemy, ponieważ czasami jest taniej, a niekiedy drożej, lecz jest tak dużo takich lotów, iż faktycznie łatwo coś znaleźć.

Podróżowanie samolotami to niekiedy jedyna opcja, no weźmy takie bilety lotnicze Praga-Chicago.

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak uważasz, kliknij tutaj. W tamtym miejscu czeka na Ciebie więcej bonusów (https://www.norbitbooking.pl/) - one też Cię bardzo zaciekawią!

Jak możemy się tam dostać, jak nie samolotem? Oczywiście można statkiem, lecz kto się na to decyduje? Nie dość, że jest bardzo długo, to jeszcze naprawdę drogo (sporo więcej zobaczysz na tej stronie).
miasto
Przygotowane przez: Gregorio Puga Bailón
Na podstawie: http://www.flickr.com
A w samolocie jest ponadto bardzo wygodnie, zwłaszcza na takie długie trasy.


Pozostałe artykuły

Rozkład lotów udostępniany za pomocą internetowej wyszukiwarce połączeń lotniczych

lotnisko
Przygotowane przez: Rob Faulkner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z rozkładem lotów i różnych połączeń samolotowych będzie można zapoznać się w czasie przebywania na poczekalni lotniskowej oraz dzięki wykorzystaniu łącza internetowego. Rozkład lotów rozwieszany na lotniskowych powierzchniach reklamowych jest niezwykle dogodny dla podróżników linii lotniczych oczekujących na odlot swojego samolotu lub na przylot samolotu przesiadkowego, którym będzie można udać się w dalszą podróż.


Na koniec zaś warto wspomnieć o kwestii dość kontrowersyjnej, czyli bezpieczeństwie. Wiele osób jak ognia objawia się samolotów, tymczasem ten lęk jest za wielki do ewentualnego zagrożenia. Jak pokazują statystyki komunikacyjnych wypadków samoloty są najbardziej bezpieczne, w tyle pozostawiają inne środki komunikacji.
20/08/06, 07:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.