Czy warto grać w Internecie w takie 3 gry, jak: „Wiejskie życie”, „Forge of empires” czy „Kapi hospital”?

Żyjemy w trudnych i szybkich czasach. Życie jest nader nerwowe, pracy jest coraz więcej. Należałoby zatroszczyć się więc o relaks po robocie. Dobrą propozycją mogą być gry przeglądarkowe.
Niektóre z nich nadają się także dla dzieci. Dzięki nim dzieci mogą posiąść nie tyko porządną rozrywkę, ale również zyskać wiedzę z wybranych dziedzin. Niewątpliwie aspekt edukacyjny jest nad wyraz ważnym walorem każdej gry przeglądarkowej.

Pozostałe artykuły

Nowoczesna rozrywka. Atrakcyjne propozycje dla każdego

gry komputerowe
Przygotowane przez: Corey Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy lubi się bawić. Bez względu na to w jakim jesteśmy wieku jesteśmy kochamy się bawić i nie jest to domena tylko dzieci oraz młodzieży jak się powszechnie sądzi. Rzecz jasna stanowią oni istotną grupę klientów sklepów z grami komputerowymi ale myliłby się ten kto sądzi że dorośli tymże rodzajem rozrywki nie są zaciekawieni. Można nawet odszukać badania z których wypływa, że spora liczba osób nabywających gry to 40 latkowie. Przyczyny są proste, dorośli ludzie tak samo jak dzieci pragną uwolnić się od stresu, a nawet po prostu od czasu do czasu zająć głowę czym innym niż praca.


Gra
Przygotowane przez: Giles Williams
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niewątpliwie taką grą dla najmłodszych odbiorców, która zawiera również aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Szczególnie ta gra jest odpowiednia dla dzieci, które mieszkają w dużych miastach. Te dzieci nie mają bezpośredniej styczności z naturą. Niekiedy nie wiedzą, jak wygląda kura czy krowa. Trudno w to uwierzyć dorosłym, lecz rzeczywiście wśród dzieci z wielkich miast może się to wydarzyć. Omawiana gra ukaże świat wiejski, którego dziecko (Sale zabaw dla dzieci) nie zna. Pozna życie na wsi, ale również nauczy się, jak gospodarować fermą.

Następną grą sieciową, czyli nie wymagającą zapłaty, jest „Kapi hospital”. Klient wciela się w niej w lekarza, który pracuje na pogotowiu. Dowożeni są chorzy z
Postacie gry komputerowej
Przygotowane przez: Paul J. Rush
Na podstawie: http://www.flickr.com
różnymi chorobami i urazami. Zadaniem doktora jest niewątpliwie ich wyleczenie na miejscu, a w razie konieczności zostawienie na oddziale. Ta gra zarówno posiada aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników Internetu, którym nieznana jest jeszcze praca lekarza w szpitalu.

Następną grą Internetową jest „Forge of empires” (link do portalu). Gra polega na wznoszeniu swojego imperium. Ma przede wszystkim charakter ekonomiczny, gdyż w jej początkowej fazie skupiamy się na rozbudowie ogromnego miasta.

Potem przyjdzie także czas na podbijanie innych imperiów. Gra rozpoczyna się w epoce brązu i pokazuje rozrost cywilizacji przez kolejne epoki, takie jak średniowiecze czy epoka kolonialna. Klient podejmuje decyzje o rozwoju miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można powołać swoją armię i ruszyć na podbój. Dowodzić oddziałami można samemu lub zlecić je komputerowi. W grze można kupić wszystko za realne pieniądze oraz można ożywiać zniszczone oddziały. Gry przeglądarkowe są dość dobrą rozrywką, która przecież nic nie kosztuje.
21/03/04, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.