Inspiracje na aranżacje mieszkania odszukasz w naszym serwisie

Polecamy wam blog, który jest zupełnie inny od tych, które znajdziemy w Internecie. Jest to blog o wnętrzach, jednak nie wklejamy tu setek zdjęć ukradzionych z Thumblr'a tudzież innych miejsc w sieci pełnych inspiracjii jak urządzić dom.

aranżacja wnętrz
Przygotowane przez: INVADO
Na podstawie: INVADO
Jesteśmy także niezależni - nie współpracujemy z firmami meblowymi czy budowlanymi. Jest to całkowicie inny blog wnętrzarski, niż te które widzieliście do tej pory - zobacz serwis. Nie będzie on całkiem pozbawiony grafiki, ale tez nie będzie ona jego głównym składnikiem. Przede wszystkim chcemy dać pomysłów i udowodnić na jakie aspekty warto zwrócić uwagę. Nie narzucamy żadnych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma odrębny gust i potrzeby. Ponadto to nie my będziemy żyć w waszym domu. Każdy wpis poświęcony będzie innemu pomieszczeniu, stylowi wystroju wnętrz, albo innemu rozwiązaniu.

Mamy ambicje zaprezentować tu modę obowiązującą w różnych krajach. Nieważne czy masz olbrzymi dom czy małą kawalerkę, masz dużo pieniędzy czy musisz liczyć się z każdą złotówką, u nas znajdziesz to, czego poszukujesz. Trendy przedstawiane przez nas pochodzą z aktualnych kolekcji i pomysłów stylistów, nie opisujemy w kółko tego co było modne dziesięć lat temu.

W naszych pomysłach stawiamy na uniwersalność i funkcjonalność. Nie znajdziesz u nas pomysłów, które choć prezentują się ciekawie w zupełności wykluczają długoterminowe mieszkanie i korzystanie z pokoju. Staramy się aktualizować naszego bloga na bieżąco. Zachęcamy do subskrypcji, żeby żaden nowy post nie umknął waszej uwadze - inspirujący serwis.

Sprawdź autorski serwis - wystarczy wejść w podany niżej link i tam możesz poczytać ekstra treści na ten ciekawy temat.Pozostałe artykuły

Gazetki promocyjne muszą zostać odpowiednio oznaczone

zakupy, promocje
Przygotowane przez: jenny downing
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gazetki promocyjne powinny trafiać do wielu mieszkań.Samo wydrukowanie gazetek informujących o promocjach w naszym sklepie nie na wiele się zda, jeśli nie będą one docierały do naszych klientów.

przykładowa aranżacja salonu
Przygotowane przez: Builders Design
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mamy nadzieję, że to miejsce w sieci pokaże wam co w trawie piszczy, a dzięki jego ciągłemu czytaniu problemy aranżacji pomieszczeń nie będą już miały przed wami żadnych tajemnic. Wnętrzarstwo jest naszą pasją, fascynuje nas wszystko co związane z tą tematyką, z tego powodu nie przedstawiamy jej ogólnikowo.
22/06/06, 20:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.