Z jakich powodów ledowe telebimy są tak chętnie wykorzystywane we współczesnej reklamie zewnętrznej.

Telebimy szturmem wdarły się na rynek wizualizacji i dostawy, zastępując formy tradycyjne. Zresztą trudno się dziwić, że tak jest, bo w porównaniu z tablicami reklamowymi albo bilboardami mają wiele zalet. Przede wszystkim są dużo bardziej elastyczne jeżeli chodzi o samą emisję reklam. W klasycznych metodach reklamy wszelkie zmiany wymagają fizycznego naklejenia albo przyczepienia nowego obrazu, a to będzie się wiązać z jakimś czasem i zatrudnieniem do tego jakiś pracowników.


reklama
Przygotowane przez: Mikey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Telebim warszawa rondo wiatraczna nie będzie miał takich ograniczeń, bowiem obrazami które są wyświetlane steruje się przy pomocy specjalnego oprogramowania - . Przy części telebimów wymagane będzie podjechanie do urządzenia i wprowadzenie zmian, ale coraz częściej spotyka się ekrany, które można sterować przy pomocy internetu.

Czy z przeczytanego publikowanego tekstu udało Ci się wynieść coś ciekawego? Jeżeli tak, to zgłąb pozostałe informacje tu (https://iluzjonistapiotrmalanowski.pl/iluzjonista-na-imprezy-okolicznosciowe/) - z pewnością pochłoną Cię całkowicie.

A takie sterowanie wiąże się także z tym, że telebimy nie mają ograniczeń co do częstotliwości lub czasu emisji. Da się reklamy emitować cyklicznie, pozostawiając jedną na dłuższy czas czy zmieniać co kilkanaście sekund - wszystko będzie zależało od okoliczności, a wykonanie zmian w schemacie emisji będzie szybkie i wygodne.


telebim reklamowy
Przygotowane przez: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejną zaletą nowoczesnych telebimów jest ich świetna widoczność. Zbudowane są one z malutkich pixeli, z których każdy się składa z zestawu trzech diod. Poprzez sterowanie natężeniem światła każdej diody dostaje się końcową barwę punktu, która jest widoczna przez odbiorcę. Układ sterujący obsługuje pracę wszystkich punktów, dając możliwość prezentowania kolorowych, dynamicznych obrazów. Diody wykorzystane w telebimach charakteryzują się wysoką wydajnością, przez co telebim Warszawa Żwirki i Wigury będzie bardzo dobrze widoczny bez względu na warunki, nawet w zupełnej ciemności czy deszczu. Niekiedy nawet się pojawiają głosy, że natężenie światła telebimów jest za duże, i mogą one rozpraszać kierowców jeżeli postawione są przy samej ulicy. Jednak dla firm reklamowych możliwości tego typu są niezwykle cenne, bowiem docierać mogą z emisją reklam przez całą dobę, bez żadnego ograniczenia związanego z czasem albo pogodą.
23/11/25, 08:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.