Gry, które musisz mieć

Wieleperfekcyjnych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Przedstawiamy wykaz najbardziej przyciągających oraz cenionych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana zabawa na długie letnie wieczory oraz mroźne zimowe noce. Wybór z zawężonej listy będzie również łatwiejszy i szybszy.
kontroler do gry
Przygotowane przez: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najlepsze gry na konsolę playstation 3 to produkcje, w które warto koniecznie zagrać, jeśli macie playstation 3. Przykładową grą może być m.in. GTA 5. Znajduje się też w polskiej wersji językowej (napisy). To przepotężny i otwarty świat. Akcja tej gry rozgrywa się na wyspie, na której wykreowane zostało miasto, wieś, rzeki a także wspaniałe jeziora.

Pozostałe artykuły

Jak najlepiej wypełniać pit? Jakie są pomocne sposoby, z których wszyscy mogą korzystać?

Przyjaciele
Przygotowane przez: Maryland GovPics
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdego roku wypełniamy deklarację podatkową. Jest to konieczne dla większej liczby osób, chociaż ostatnimi czasy trochę się to poprawiło, gdyż w niektórych sytuacjach to pracodawca musi o takie rozliczenie zadbać


Możemy na wyspie poruszać się w dowolny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami.

Te ciekawe treści mają swą kontynuację. Chcesz się z nią zaznajomić? Zatem idź do strony mikołaj w szkole i tam rozkoszuj się nowymi informacjami.

Inną fascynującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To zwariowana gra akcji. W sklepie możemy odnaleźć najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą najbogatszą ofertą.

zabawa z kinectem
Przygotowane przez: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Premierowy Microsoft Kinect 2.0 dla PC zadebiutować na rynku już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany także do użytkowników komputerów PC. Umieszczone zostaną liczne ulepszenia i usprawnienia. Jego dużym atutem będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu poprawi się rozpoznawanie ruchu w małych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zastosowanego sensora zezwoli śledzenie również pojedynczych palców i mimikę twarzy i ruchu powiek. Na początku ma zostać skierowane do inicjatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie utworzonych więcej pożytecznych oraz frapujących aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną na pewno odpowiednie SDK.
22/08/10, 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.