Stworzenie dobrej gry video to nie lada sztuka. Potwierdzają to komputerowe odsłony legendarnych Gwiezdnych Wojen.

Grono fanów Gwiezdnych Wojen liczy sobie miliony ludzi z całego świata. Historia cyklu rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych minionego wieku wraz z premierą filmu „Gwiezdne wojny”, który kilka lat później otrzymał podtytuł „Nowa nadzieja”.


Urządzenia
Przygotowane przez: Tony Alter
Na podstawie: http://www.flickr.com


Farba Natura™ 512 marki Benjamin Moore
Przygotowane przez: B.M. Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: B.M. Polska Sp. z o.o.


Pozostałe artykuły

Wspieranie różnorodnych zainteresowań u najmłodszych

Przedstawienie
Przygotowane przez: Larry Lamsa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie można ukryć, że dla każdych rodziców rozwój ich dziecka jest najczęściej kwestią kluczową. Rozwój tego rodzaju odbywa się na rozmaitych polach, z których ważną funkcję posiada nauka. Z tej przyczyny dzieci posyłane są do różnych placówek, a następnie często także na studia wyższe. Opiekunowie starają się dbać o to, by ich pociechy posiadły jak największą wiedzę, by było im lżej w późniejszych latach znaleźć pracę i działać w społeczeństwie. Generalnie nie powinno się jednak pozwolić na to, by dzieci zajmowały się jedynie nauką. By były szczęśliwe i radosne na co dzień, dobrze jest namówić je do rozwijania swoich zainteresowań. Każde dziecko może mieć jakieś własne hobby, musi jedynie je odnaleźć. Wiele dzieci posiada również różnorodne talenty które warto rozwijać. Z tego powodu rodzicom zaleca się, by posyłali własne dzieci na zajęcia z danego zakresu. Na przykład jeżeli pociecha lubi rysować, warto zapisać ją na zajęcia artystyczne. Przykłady można mnożyć, a wbrew pozorom nie wszystkie zajęcia związane są z dużymi kosztami ponoszonymi przez opiekunów.


Produkcja zachwyciła fanów i stała się momentem przełomowym Harrisona Forda, który zagrał Hana Solo - kto zagra w star wars the force unleashed 3. Do dnia dzisiejszego nakręcono siedem pełnometrażowych filmów, a wytwórnia planuje stworzenie kolejnych dwóch. Odpowiedzią na olbrzymie uwielbienie, jakim fani obdarzyli serię Star Wars, było powstanie wielu innych produktów opowiadających o przedstawionym w niej świecie, takich jak książki, seriale czy gry video.

Czy chcesz może mieć link do www (https://sugoikit.com/products/sweter-boku-no-hero-academia-himiko-toga), gdzie czekają na Ciebie nowe posty? Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ten portal.

Istnieje nawet sudoku dla dzieci Star Wars! Ponadto wiele różnych przedsiębiorstw nabyło licencję na korzystanie z logo Gwiezdnych Wojen, by móc produkować gadżety dla wielbicieli cyklu. Kult serii Star Wars jest do tego stopnia rozwinięty, że doczekała się ona swojego święta. Międzynarodowy dzień Gwiezdnych Wojen przypada na czwartego maja, a wybór daty jasno nawiązuje do sławnego filmowego hasła „May the force be with you” (May the fourth). Oprócz filmów najważniejszą gałęzią biznesu pod szyldem Gwiezdnych Wojen są zdecydowanie gry komputerowe. Do tej pory do sprzedaży trafiło całe mnóstwo gier, których akcja rozgrywa się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Zauważyć należy, że ich poziom był naprawdę bardzo różny.


Niektóre pozycje zapisały się złotymi zgłoskami w dziejach gier video, inne naraziły na śmieszność producentów i po dziś dzień wyszydzane są przez wiernych fanów Star Wars - . Do popularnych gier z cyklu Gwiezdnych Wojen należą głównie: Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars The Force Unleashed 3 oraz Star Wars: The Old Republic 2.
20/02/13, 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.