Stworzenie dobrej gry video to nie lada sztuka. Potwierdzają to komputerowe odsłony legendarnych Gwiezdnych Wojen.

Grono fanów Gwiezdnych Wojen liczy sobie miliony ludzi z całego świata. Historia cyklu rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych minionego wieku wraz z premierą filmu „Gwiezdne wojny”, który kilka lat później otrzymał podtytuł „Nowa nadzieja”.


Urządzenia
Przygotowane przez: Tony Alter
Na podstawie: http://www.flickr.com


Farba Natura™ 512 marki Benjamin Moore
Przygotowane przez: B.M. Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: B.M. Polska Sp. z o.o.


Pozostałe artykuły

Dokąd w góry z dzieckiem, czy to rozsądne

góry - widok
Przygotowane przez: Ruben Holthuijsen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakie góry są dobre na wyjazd z maluchem, które szlaki wybrać, atrakcje dla dzieci w górach, polecone noclegi przyjazne dzieciom - w Karkonoszach, Gorcach, Beskidach, Tatrach. Na pytanie, czy warto jechać z malcem w góry, nasza kategoryczna odpowiedź brzmi: TAK. A jeśli zastanawiacie się, które góry wybrać na podróż z dzieckiem: dzidziusiem, 2-latkiem, kilkulatkiem czy nastolatkiem - spróbujemy pomóc Wam i coś podpowiedzieć. Odnajdziecie tu tak odpowiednie dla dziecka trasy w górach (także z wózkiem lub nosidełkiem), jak również mnóstwo atrakcji dla dzieci, które oferują rozmaite regiony górskie.


Produkcja zachwyciła fanów i stała się momentem przełomowym Harrisona Forda, który zagrał Hana Solo - kto zagra w star wars the force unleashed 3. Do dnia dzisiejszego nakręcono siedem pełnometrażowych filmów, a wytwórnia planuje stworzenie kolejnych dwóch. Odpowiedzią na olbrzymie uwielbienie, jakim fani obdarzyli serię Star Wars, było powstanie wielu innych produktów opowiadających o przedstawionym w niej świecie, takich jak książki, seriale czy gry video. Istnieje nawet sudoku dla dzieci Star Wars! Ponadto wiele różnych przedsiębiorstw nabyło licencję na korzystanie z logo Gwiezdnych Wojen, by móc produkować gadżety dla wielbicieli cyklu. Kult serii Star Wars jest do tego stopnia rozwinięty, że doczekała się ona swojego święta.

Jeżeli zaciekawił Cię omawiany w tym miejscu tekst, bez wahania sprawdź ponadto towarzyszące informacje (http://www.hotelaquarion.pl/gastronomia/restauracja-gorna-stacja) - one także są warte uwagi.

Międzynarodowy dzień Gwiezdnych Wojen przypada na czwartego maja, a wybór daty jasno nawiązuje do sławnego filmowego hasła „May the force be with you” (May the fourth). Oprócz filmów najważniejszą gałęzią biznesu pod szyldem Gwiezdnych Wojen są zdecydowanie gry komputerowe. Do tej pory do sprzedaży trafiło całe mnóstwo gier, których akcja rozgrywa się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Zauważyć należy, że ich poziom był naprawdę bardzo różny.


Niektóre pozycje zapisały się złotymi zgłoskami w dziejach gier video, inne naraziły na śmieszność producentów i po dziś dzień wyszydzane są przez wiernych fanów Star Wars - . Do popularnych gier z cyklu Gwiezdnych Wojen należą głównie: Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars The Force Unleashed 3 oraz Star Wars: The Old Republic 2.
22/11/13, 07:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.