Wakacje raczej na sportowo? Jeśli wolisz aktywnie spędzić czas, wybierz się na północ!

Zazwyczaj wczasy kojarzą nam się z leżakowaniem na plaży czy nad brzegiem morza. Są jednak tacy, którzy wolą spędzać swoje wakacje na sportowo - jeżeli do nich należysz, wówczas bez wątpienia zainteresuje Cię opcja spędzenia wakacji na północy Europy!
Śliczna Skandynawia
miasto
Przygotowane przez: Ashlynn Pai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy Ci na możliwości podziwiania piękna przyrody, a równocześnie chcesz spędzić wakacje na aktywnie, wtedy niewątpliwie powinieneś śledzić loty do Sztokholmu czy do Oslo i ich ceny.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej informacji na omawiany w tym wpisie temat, to sprawdź tutaj bez ociągania uzupełniające informacje (www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/spiwory-i-maty/spiwory-i-maty-samopompujace).

Na szczęście z licznych polskich miast do Skandynawii latają niedrogie linie lotnicze, dzięki czemu możesz dolecieć na miejsce często za przysłowiowe grosze . Jeżeli jednak niekoniecznie pasują Ci loty do Sztokholmu, możesz również zdecydować się na przeprawę promową - to z pewnością będzie niesamowita przygoda!

Pozostałe artykuły

Gdzie udać się na spływy kajakowe? Czy kajaki są bezpieczną formą rozrywki?

spływy kajakowe
Przygotowane przez: TimothyJ
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lato wkrótce. Sporo osób wybiera się na wyjazdy poza granice kraju. Są jednak tacy, jacy reflektują na wyjazdy w Polskę. Które rejony są najczęściej wybierane?


Jak dostać się do Skandynawii? Jak już wspomnieliśmy, najlepiej dostać się do jakiegoś skandynawskiego kraju będzie na pewno samolotem. Takie bilety lotnicze Gdańsk czy Warszawa oferują
osiedle
Przygotowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.
praktycznie co kilka dni. Zazwyczaj możesz kupić niedrogie bilety lotnicze Gdańsk szczególnie często proponuje je za dosłownie parę groszy . Jeśli poważnie myślisz o wycieczce do Skandynawii, wtedy musisz śledzić także różnego rodzaju promocje na pływanie promem - to zdecydowanie niezapomniana przygoda.

Jak poruszać się po Skandynawii?
Jeżeli chcesz zobaczyć naprawdę sporo, a przede wszystkim chcesz poczuć klimat niedużych i właściwie odciętych od świata skandynawskich wiosek, wówczas wypożyczenie samochodu bez wątpienia będzie dla Ciebie najlepszą propozycją. Możesz także podróżować transportem miejskim, musisz jednak pamiętać, że ceny właściwie w całej Skandynawii bywają naprawdę wysokie!
20/10/04, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.