Czy pozycjonowanie ma sens? Zobacz co sądzą o nim nasi rozmówcy

Cóż, należy mieć na uwadze, że jeśli mamy swoją firmę, lecz chcemy jeszcze bardziej się rozwinąć, nie zrobimy tego bez zwiększenia liczby własnych klientów. Przecież to chyba nic odkrywczego, że kiedy posiadamy więcej klientów, mamy okazję dużo więcej zarobić, etc.


Co w takim razie można polecić np. posiadaczowi lokalu serwującego azjatyckie jedzenie, który chce szczególnie powiększyć ilość takich klientów, którzy chcą złożyć zamówienie telefoniczne? Cóż, trzeba zwłaszcza wykorzystać do owego celu Sieć. Co do tego żaden właściciel lokalu nie powinien mieć wątpliwości.

pozycjonowanie sklepu
Przygotowane przez: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com
A więc z początku trzeba założyć witrynę internetową naszego lokalu. Czymś niezmiernie istotnym jest szczególnie to by nigdy nie myśleć, iż czymś w porządku jest skorzystanie z usług kiepskich projektantów stron, jakichś laików. Zanim wybierzemy usługobiorcę, dokładnie musimy sprawdzić stworzone przez niego projekty stron firmowych. To powoduje, że będziemy świetnie wiedzieli na czym w istocie stoimy. Przecież nie możemy kupić kota w worku. Co robić, gdy będziemy posiadali stronę internetową? Z pewnością to jeszcze nie koniec!

Pozostałe artykuły

Jakim sposobem można pozyskać środki pieniężne na rozwój swojego biznesu, wady i zalety NewConnect

pieniądze
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Spora ilość firm dynamicznie się rozwija do chwili, w której zderzą się z potrzebą pozyskania większych pieniędzy. Może to być kupno wydajniejszych urządzeń i maszyn, postawienie nowej hali produkcyjnej czy inwestycja w nowe, perspektywiczne projekty. I w takiej sytuacji możliwości są dwie, albo się odpuści, ryzykując tym, że firma się zatrzyma, albo można jakimś sposobem potrzebne środki jakoś zdobyć.


Weźmy chociażby pod uwagę to by pozycjonować swoją restaurację. Dzisiaj ludzie szukają dobrych restauracji za pomocą wyszukiwarek internetowych. A więc na spokojnie możemy uzyskać ruch z szukarek - całkiem prawdopodobne, że wielu ludzi będzie pragnęło skorzystać z naszej gościny. To bardzo dobrze, bo wyszukiwarka internetowa indeks generuje wartościowy ruch. W większości taki człowiek ma ponadprzeciętną liczbę pieniędzy, a więc będzie zapewne mile widzianym gościem. Na co zwłaszcza należy zwrócić uwagę, jeśli w grę wchodzi pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych?

A choćby trzeba zwrócić dużo większą uwagę na wszelakie tematy dot. tzw. długiego ogona. Czyli long tail seo powoduje, że mamy okazję czerpać ruch na stronę swojego lokalu z dziesiątek słów kluczowych. Dzięki właśnie długiemu ogonowi mamy możliwość zdobyć bardzo wielu potencjalnych klientów! Co najbardziej interesujące, tak naprawdę tak naprawdę nie musimy płacić za takie wejścia. Naprawdę nie trzeba nic płacić wyszukiwarkom, choć naturalnie trzeba zainwestować pieniądze w choćby SEO (więcej o SEO).

Jeśli chcesz zdobyć pokrewne informacje na prezentowany wątek, to w pierwszej kolejności zerknij tu oraz przenieść się do portalu (http://www.kape.gov.pl/page/doradztwo-energetyczne-1), a znajdziesz tam szereg świeżych komunikatów.

Warto o tym pamiętać, a pewnie nasza restauracja będzie dużo popularniejsza.
20/06/11, 08:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.