Zastanawiasz się nad prezentem dla kilkunastoletniego syna? Gra komputerowa to doskonały wybór

Wkrótce święta Bożego Narodzenia, a ty wciąż nie masz prezentu dla swego kilkunastoletniego syna? A może za kilka dni będą jego urodziny i także masz spory kłopot z odpowiednim upominkiem? Oczywiście mógłbyś go zapytać, co chce dostać, ale wtedy nie będzie mieć żadnej niespodzianki.

Niekiedy lepiej jest mile zaskoczyć, zwłaszcza w czasie tak ważnych okazji jak Wigilia lub urodzinowy dzień. Pomysłem, z którego ucieszy się każdy nastolatek, są gry na pc. Tylko jak wybrać właściwy tytuł, aby nie popełnić gafy?

Pozostałe artykuły

Czy warto nabyć obiektywy firmy Sigma?

w obiektywie
Przygotowane przez: Tom May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trudno zaprzeczyć, że obecnie coraz więcej osób ma możliwość robienia takich rzeczy, które jeszcze niedawno temu były raczej zarezerwowane dla fachowców. Nie chodzi tu wcale o różnego typu sporty ekstremalne czy inne wymagające dużego wysiłku hobby, na które często porywają się amatorzy, ale o aktywności związane z posiadaniem wysokiej jakości sprzętu i świetnego zmysłu artystycznego – czyli o fotografię.


Gry na PC
Przygotowane przez: Mace Ojala
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno znasz zainteresowania swojego syna, więc wybór pomiędzy poszczególnymi typami gier nie powinien być kłopotem. Najchętniej wybierane są gry akcji i gry sportowe, dające wiele emocji - wejdź tutaj. Ich bezsporną zaletą jest opcja gry w trybie multiplayer, dlatego do rozgrywki mogą dołączyć przyjaciele syna bądź Ty, jeśli także przepadasz za takim sposobem spędzania wolnych chwil.

Jeżeli ten tekst jest według Ciebie warty zainteresowania, to kliknij tutaj. Znajdujące się tam treści też Cię zainteresują - to bardzo użyteczne informacje.Warte uwagi są także strategie - wejdź tutaj, które uczą planowania oraz zarządzania, a to umiejętności, które są przydatne w dorosłym życiu. Można też zakupić przygodówki, poprawiające spostrzegawczość graczy. Wymagają rozwiązywania niejednej zagadki, z tej racji nie obejdzie się także bez racjonalnego myślenia oraz błyskotliwości. W wyszukaniu konkretnych tytułów mogą pomóc nam testy oraz zestawienia gier. Dzięki rankingom bowiem zorientujemy się, które gry znajdują się na pierwszych pozycjach i są wyjątkowo cenione przez graczy, testy natomiast pozwolą rozeznać się czy dana gra będzie odpowiednio działać na posiadanym przez dziecko sprzęcie.
Nowe gry potrzebują naprawdę dobrego procesora i karty graficznej z najwyższej półki, więc nie bądź zdziwiony, gdy niebawem twój syn poprosi cię o kupno nowego komputera. Niekiedy wystarczy wymienić kilka komponentów, np. dołożyć jeszcze jeden dysk albo dodatkową kostkę RAM-u, by komputer zaczął lepiej i szybciej działać, co jest niebywale istotne zwłaszcza w przypadku dynamicznych gier.

Gry na pc to świetny wybór na podarunek dla nastoletniego syna. Pograjcie razem, ponieważ wspólne spędzanie czasu ma duże znaczenie, szczególnie gdy mały szkrab zaczyna wyrastać na młodego mężczyznę, a wtedy błyskawicznie można stracić dobry kontakt. Gry komputeroweto jeden ze sposobów pozwalających na dobrą zabawą w rodzinnym gronie. Nie rezygnuj z tych chwil, a nieprzerwanie będziesz się dobrze dogadywać z latoroślami.
21/11/10, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.