Jacy młodzi wytwórcy internetowi są współcześnie najbardziej popularni oraz które treści oferują swoim odbiorcom?

Przełom dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku to okres następnych wielkich zamian technicznych. Telefony komórkowe, sprzęty mobilne czy na koniec sam Internet. Swobodny dostęp do wszelkich potrzebnych w tej chwili informacji to zbawienie dla mnóstwa osób.


portal społecznościowy
Przygotowane przez: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak te wszystkie treści ktokolwiek musi tworzyć oraz umieszczać. Tak zwane media społecznościowe łączą w sobie miliony ludzi takich jak Krzysztof Gonciarz facebook. Ten młody, ur. 19 czerwca 1985 r. robi współcześnie oszałamiającą karierę na kompletnym globie. Krzysztof Gonciarz instagram ma już na swoim koncie około 4000 zrealizowanych projektów różnego typu, swą aktywność prowadzi praktycznie na kompletnym świecie - w Kraju Kwitnącej Wiśni, w USA czy oczywiście w Polsce.

Jeżeli chcesz zasięgnąć kolejnych informacji, przeczytaj nasz kolejny wpis, w którym znajduje się kluczowa treść (http://www.magazynauto.pl/porady/jak-dbac-o-silnik-z-doladowaniem-turbo-i-kompresor-eksploatacja-objawy-usterek-regeneracja-ceny,aid,2166). Rozwiąże ona wszystkie Twoje niepewności.

Nic więc nietypowego, że jest obecnie jednym z czołowych polskich twórców internetowych.

Odmiennym młodym twórcą internetowym jest Kaluch, który na swoim kanale w najobszerniejszym serwisie z filmikami udostępnia swoje produkcje, na których wchodzi w postać recenzenta gier komputerowych. Kaluch youtube prowadzi swą aktywność od blisko 10 lat i przez ten okres opublikował ponad 500 filmików i zgromadził ponad pół milionową grupę odbiorców swojej online twórczości.


Kolejnym dowodem na dziennikarską działalność młodych ludzi jest pewna Karolina, jaka na należącym do korporacji z Mountain View portalu z filmami wyprodukowała jeden z w najwyższym stopniu słynnych tzw. kanałów rzeczowych o nazwie Karolina Gołębiewska. Na kanale niniejszym udostępniła już ok. tysiąca filmów poświęconych takiej tematyce jak makijaż na mokro czy też samoprzylepne rzęsy. Na kanale stylizacjeTV youtube można także poznać 10 produktów do pielęgnacji ciała za maksymalnie 10 złotych czy też np. jakie są koreańskie kosmetyki.
22/11/01, 08:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.