ZachwalaniePropagowanie na telebimie

Telebimy to najlepsza klasa urządzeń służących do przesyłania wiadomości dla znacznego kręgu adresatów. Jest to jedyna jak dotychczas technologia, która zezwala na emisję obrazu z wysoką jakością, również znakomitą widzialnością dzięki przeznaczeniu specjalistycznych diod LED. Jedynie ta technologia dopuszcza rozgromić promienie słoneczne, co czyni ekran absolutnie widzialnym w świetle dziennym.
telebim
Przygotowane przez: Steven Straiton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie zapewnia bezgraniczne potencjały przestrzenne i prężne, a przy tym nie nastręcza ponoszenia wartości wydrukowania, pozwala na umowne ekspozycje. Dzięki wielkim ekranom, można emitować serię wiadomości w jedyny dotychczas sposób.


Pozostałe artykuły

Dowiedz się, które szkolenia zagwarantują ci pracę

zadłużenie
Przygotowane przez: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na rynku pracy istnieją pewne grupy zawodowe, na jakie popyt nie maleje już od lat. Uprawnienia konieczne do ich realizowania można uzyskać w zaledwie kilka bądź kilkanaście miesięcy.


Specjalnym atutem reklamy na telebimach, jest szansa powiadamiania na bieżąco o najświeższych promocjach, redukcjach cen, lub wyprzedażach przez możliwość prędkiej odmiany zawartości, oraz jej aktualizację w okresie prawdziwym.

Nie da się ukryć zjawiska, że obecnie, efektywnie prowadzona kampania reklamowa jest pewnością dużych profitów finansowych, toteż winniśmy ją stosownie opracować.

telebim
Przygotowane przez: n0cturbulous
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo, aby zdobywać użytkowników musi pomyśleć o mądrej i perspektywicznej odmianie promowania, jaka wyróżni się z tłumu konkurencji. W Polsce użycie reklamy na telebimie, zarówno w środkach miast, jak również przy parkingach hipermarketów, czy centrów handlowych, jest względnie nowym pomysłem - . Nowatorskość owego podejścia powoduje, iż przyciąga ono uwagę o wiele częściej, aniżeli chociażby standardowe formy reklamy zewnętrznej, jak szyldy, czy banery.

Najwyższą wartością sieci telebimów jest ich widzialność, a zdecydowana większość z nich jest ulokowana w miejscach największego ruchu samochodowego, czy też pieszych. W wielu sytuacjach współczesna forma promocji jest w stanie przynieść jednostce spore korzyści. Reklama w sieci telebimów jest zauważalna poprzez prawdopodobnych konsumentów, a ich ciekawa forma może okazać się o sporo lepiej skuteczna niż standardowa reklama.
19/10/17, 10:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.