Jak sprawnie dotrzeć na lot?

Wielu z nas lubi wycieczki i wyjazdy. Wakacje w pełni, chociaż minął już półmetek, wciąż myślimy o wyjazdach, a przepiękna aura za oknami tylko zachęca do wyjeżdżania i nie siedzenia w domu.


Pięknie i ciepło, a do tego słonecznie – tak właśnie wygląda idealna pogoda na lato, dla osób udających się na urlop. Dokąd wyjeżdżamy teraz na urlop i na jak długo wyjeżdżamy? Wszystko jest zależne od naszych preferencji a także zasobności portfela. Im większe są nasze zarobki, tym na lepsze wakacje zazwyczaj jeździmy.


Lotnisko
Przygotowane przez: Nelson L.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli nasze konta nie są pełne, możemy wybrać się na jednodniową wycieczkę, czy na wycieczki kilkudniowe. Oferowane przez dzisiejsze biura podróży wycieczki: oceń ten adres https://www.rego-bis.pl jednodniowe , cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych ludzi. Oni zazwyczaj nie są bardzo zamożni, a bardzo lubią podróże i zwiedzanie nowych miejsc. Dokąd najczęściej się wybierają? Są to kraje takie, jak Niemcy, Czechy, Słowacja, czy Austria, zatem kraje położone blisko Polski. Ludzie wyjeżdżają tam najczęściej na wycieczki autokarowe, które cieszą się dzisiaj chyba największą popularnością teraz wśród wycieczek jedno, bądź kilkudniowych.


Dla nieco zamożniejszych ludzi, przewidziane są wyjazdy kilkudniowe, tygodniowe, czy dwutygodniowe, nierzadko lotnicze. Oznacza to, że niezbędny jest transfer na lotnisko Katowice-Pyrzowice. Lecąc z Katowic, można dostać się praktycznie w każde miejsce na świecie, wykonując co najwyżej 2-3 przesiadki. Transfer na katowickie lotnisko z centrum miasta nie należy do rzeczy skomplikowanych. Wystarczy pojechać taksówką, czy dostać się tam komunikacją publiczną. Jeśli jednakowoż nie pochodzisz z Katowic, może Ci to sprawić pewne trudności. Wtedy lepiej jest przejrzeć ofertę firm, oferujących parking przy lotnisku albo transfer na lotnisko. Dzięki temu, można uniknąć zamieszania i można ponadto bezproblemowo dostać się na lotnisko http://www.avoca.pl/map.html- .


skrzydło samolotu
Przygotowane przez: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dojazd na lotnisko w Pyrzowicach to już część sukcesu. Potem trzeba znaleźć swoją bramkę odlotu i dojść tam z biletem lotniczym. Zazwyczaj na lotnisku na nas czeka pilot wycieczki i on dalej już pokieruje nami. Wyjazdy, czy wakacje, na które należy udać się samolotem, są nieco droższe od wyjazdów autokarowych, czy samochodowych.Sam transfer jednak jest zdecydowanie szybszy i wygodniejszy , a po podróży na wakacje nie jesteśmy tak zmęczeni, ponieważ od wyjścia z domu, do dojechania do hotelu mija zazwyczaj mniej niż 10 godzin.
18/10/10, 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.