Nie wiesz, jak spędzić walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeżeli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem.

Dzień zakochanych to bardzo sympatyczne święto. W Polsce celebrowane jest ono coraz powszechniej. Od niedawna zaczęło dotyczyć nie tylko zakochanych, ale również dobrych znajomych oraz członków rodziny. Tego dnia Czternastego lutego wszyscy próbują okazać sobie miłość. Zakochane pary szczególnie robią wszystko, by zrobić ten dzień niezapomnianym. Czasem brakuje im jednak pomysłu. A walentynki tuż tuż…

Kłódki zakochanych par
Przygotowane przez: Henrik Mayor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli znalazłeś się w podobnej sytuacji, to natychmiast przestań się zamartwiać i rusz głową! Naprawdę nie trzeba kupować biletów na samolot do Paryża, ani organizować romantycznego skoku na bungee. Przecież twoja druga połówka również cię kocha , wiec najważniejsza będzie twoja obecność oraz zaangażowanie. Dlatego nie musisz wydawać pokaźnej gotówki. Po prostu pokaż jej, że ci na niej zależy. Jeśli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem.

Czy omawiany wątek Cię fascynuje? Jeżeli pragniesz uzyskać dodatkowe dane dotyczące tego problemu, to odwiedź proponowany wpis (https://scenariuszzycia.pl/blog/symbolika-liczb-wprowadzenie/).

Skorzystaj z kilku pomysłów, jak ją przygotować (przeczytaj tutaj).

Zakochani na molo
Przygotowane przez: regan76
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno byłoby wspaniale, gdyby tego wieczoru w menu pojawiła się co najmniej jedna przygotowana przez ciebie potrawa. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie pochwalić się talentem kulinarnym, ale musisz wiedzieć, że dla tej drugiej osoby, to nie będzie w tym momencie ważne. Jeżeli czujesz się w kuchni niekomfortowo, a mimo to postanowisz ugotować coś specjalnie dla niej, to tym duży plus dla ciebie. Pamiętaj, że to nie powinno być coś bardzo wystawnego. Ostatecznie możesz przygotować nawet jakiś deser. Nie zapomnij tylko, żeby włożyć w to całe swoje serce. W czasie romantycznej kolacji ważnym składnikiem jest także przyjemny nastrój. Postaraj się więc o ładne ozdoby walentynkowe (dowiedz się więcej). Zapal również świece i zadbaj o klimatyczną muzykę. Ale nie przesadź. Wybierając świece i ozdoby walentynkowe pamiętaj o umiarze, muzyka natomiast powinna być słyszalna jedynie w tle. Nie może utrudniać wam osobistej rozmowy.

Ostatnim warunkiem niezapomnianej kolacji jest prezent. Najlepiej zrób coś samodzielnie. Zaskocz ją np. ręcznie napisanym listem miłosnym i schowaj go w Kinder niespodziance. Jeśli potrafisz grac na jakimś instrumencie, to nagraj dla niej waszą ulubioną piosenkę. Pozbieraj wspólne fotografie i wkomponuj je w zabawny kolaż. Możesz też zrobić kalendarz z wybranymi fotografiami. Kup farby do ubrań i zrób ciekawą koszulkę. Podobnie możesz przygotować też drewnianą szkatułkę albo nawet kubek. Na pewno, dasz sobie radę.
21/09/04, 07:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.