Bo teraz bez motoryzacji ciężko byłoby żyć

Dziś gro osób jest zainteresowanych motoryzacją. Oczywiście wielu ludzi jedynie w małym zakresie. A związane jest to z tym, że po prostu mają auto, którym muszą dojechać do pracy. Ale jest również sporo ludzi, dla których motoryzacja jest pasją.


Auto
Przygotowane przez: Jean-Pierre
Na podstawie: http://www.flickr.com
Między innymi dla takich ludzi istnieje portal motoryzacyjny. Na strony tego rodzaju zagląda mnóstwo pasjonatów motoryzacyjnych nowinek, ale nie tylko. Na tego typu portalach jest pełno różnego rodzaju wiadomości, które pozwalają na to, żeby dowiedzieć się, które auta obecnie są najmodniejsze, jakie części trzeba zmienić w samochodzie, co roku, a które częściej. Do tego są tam wiadomości o oponach, są tworzone rankingi opon letnich i zimowych, do tego rankingi aut miejskich i aut na wiejskie bezdroża. Na takim portalu jest niemalże wszystko, to, czego może szukać amator motoryzacji.

Porządny samochód używany

Niebieskie auto
Przygotowane przez: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy mamy zamiar mieć samochód to nie wszyscy chcemy kupić auto z salonu. To znaczy, w sumie, każdy chce kupić auto wprost z salonu, ale prawda jest taka, że nie każdego stać na taki wydatek. Jednak, gdy mamy kupić auto z drugiej ręki to pojawia się pełno obaw. Nigdy tak do końca nie wiadomo, co z tym autem będzie nie tak. Ale zawsze można sprawdzić dany samochód pod kilkoma względami, trzeba tylko wiedzieć co nieco o motoryzacji. Na różnych portalach motoryzacyjnych możemy wyszukać test samochodów używanych. Badania te pokazują plusy i minusy samochodów używanych.

Widać tam wyraźną zależność jakości od marki.

Masz uczucie, że zbliżone teksty rozjaśniają Ci lepiej tę sprawę? Jeśli tak uważasz, zobacz w tekście (https://lemans.pl/) inny tego typu punkt widzenia.

Można przeczytać czarno na białym, które samochody, jakich marek warto kupić z drugiej ręki, a którymi lepiej się nie zajmować. Oczywiście każdy chciałby mieć ładny samochód i sporo osób woli większe auta. Ale czasem lepiej postawić na auto może nie do końca pasujące nam od pierwszego wejrzenia, ale takie, z którym nie będziemy musieli bywać, co tydzień u mechanika. Wiadomo, że pojazd z drugiej ręki będzie wymagał jakiś napraw. Jednak trzeba uważać, żeby nie wyszło na to, że w pierwszym miesiącu bycia właścicielem będziemy musieli w warsztacie zostawić drugie tyle, co temu, który sprzedał nam auto. Jednak nie ma co przesadzać, ryzyko będzie, ale istnieją takie firmy, które sprzedają auta używane i biorą odpowiedzialność za to, co oferują.
21/03/08, 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.