Jeżeli zamierasz podczas dni wolnych od pracy spać pod gołym niebem, nie zapomnij zabrać ze sobą paru niezbędnych przyborów

Urlopowy czas chcielibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie znajomych, ale także w jakimś ciekawym miejscu w naszym kraju bądź zagranicą. Podczas gdy jedni preferują pobyt w ekskluzywnym pensjonacie, to inni decydują się na parudniową wyprawę w góry. Decyzję, gdzie pojechać, warto podjąć odpowiednio wcześniej, ponieważ od tej właśnie decyzji wiele zależy, np. zawartość torby podróżnej.

Pralka turystyczna
Niekiedy przecież jesteśmy zmuszeni na kilka dni przed planowanym urlopem wybrać się na sprawunki i kupić wszystko, czego nie znaleźliśmy w domowych szufladach. Turystom, którzy wybierają się pod namiot przyda się kilka bardzo użytecznych przedmiotów. A do nich z pewnością należałoby zaliczyć latarki, śpiwory i ciepłe koce. Na biwaku potrzebujemy również wielu towarów, które następnie posłużą do przyrządzania posiłków. Jednakże prawdziwym wyzwaniem bywa pranie zabrudzonych, a i często spoconych ubrań. I myliłby się ten, kto by uważał, że pod namiot nie można zabrać ze sobą pralki.

Scrubba bag to niezwykła pralka, którą można bez najmniejszego problemu zapakować nawet do małego plecaka. A dzięki takiemu postępowaniu zaoszczędzimy miejsca i będziemy mogli spakować inne, równie niezbędne rzeczy. Ta pralka turystyczna ma postać torby, do której wlewa się wodę i nieco proszku do prania. Później wystarczy parę lub kilkanaście minut, w zależności od stopnia zabrudzenia koszulek, potrząsać tą torebką. Kolejną fazą prania bywa, tak jak w przypadku tego standardowego prania, płukanie, które odbywa się w taki sam sposób, jak poprzedni etap. A czyste slipy można spokojnie wywiesić na prowizorycznie rozwieszonym sznurze.

Pralka turystyczna wydaje się być idealnym rozwiązanie dla tych, którzy nie pragną spędzać urlopu pod dachem pensjonatów, ale na świeżym powietrzu. Jednak świetnie znane powiedzenie uświadamia nam, że nie ma radości bez smutku.

Scrubba bag, tak jak zresztą każda inna przenośna pralka, okaże się zbyt mała, jeżeli będziemy pragnęli w trakcie wspinaczki po górach wyprać odzienia większych gabarytów, przykładowo kombinezon.

Dochodzisz do przekonania, że warto byłoby pogłębić swoją wiedzę na opisywany tu problem? Wejdź więc na ten odnośnik oraz przeczytaj więcej w opracowaniu (https://statkiempotrawie.com/oferta/rejs-szlakiem-rezerwatu-elblag-buczyniec).

Nasza porada jest zatem taka, aby jeszcze na etapie planowania wycieczki spakować do torby podróżnej dodatkowe okrycie wierzchnie albo jeszcze jedną parę jeansów, aby później nie martwić, co na siebie włożyć.
21/09/08, 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.