Polaków życie na kreskę, czyli jak szybko dostępne pożyczki wspierają domowe budżety

O tym, że niemała liczba obywateli żyje na kredyt wie chyba każdy szóstoklasista. I wcale nie myślimy tu tylko o sąsiedzkich przysługach. Wręcz odwrotnie - tego rodzaju prośby o pomoc finansową mogą być źle odebrane, zwłaszcza gdy ktoś planuje pożyczać dużą sumę.

pożyczka gotówkowa
Przygotowane przez: eFile989
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ponadto na rynku działa wiele instytucji finansowych i właściwie każda oferuje klientom pożyczki na mniej bądź bardziej preferencyjnych warunkach. A Polacy niekoniecznie pożyczają tysiące. Dla przykładu w czasie przedświątecznym, kiedy trzeba zrobić duże zakupy czy jeszcze kupić prezenty dla najbliższych, panie domu o wiele częściej biorą pożyczki - 500 albo 600 zł. z pewnością wystarczy na najpotrzebniejsze wydatki. Wzięcie kredytu nie jest dziś większym problemem, zwłaszcza jeżeli określona osoba potrzebuje jedynie paruset złotych.

Ta sytuacja powoduje jednakże, że zwykły Polak zadłuża się czasem nawet w paru placówkach. Dosyć często zdarza się także, że pożyczkobiorca nie spłaca swoich długów, a przy tym nie opłaca bieżących rachunków i w rezultacie trafia na krajową listę dłużników. Jeżeli ktoś figuruje na wspomnianej liście, wcale nie musi załamywać rąk.

Placówki zwane parabankami proponują pożyczki bez biku, co tak naprawdę oznacza, że gospodarz bądź jego partnerka może otrzymać gotówkę nawet jeżeli ma wciąż niespłacone inne zobowiązania. Tymczasem chwilówki, bo o nich tu mowa, poratowały niejeden domowy budżet - ta pożyczka może wynieść nawet trzy tysiące złotych.

kredyt, pożyczka
Przygotowane przez: Images Money
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla obywateli, którzy bardzo się zadłużyli, a zaciągnięcie następnej pożyczki bez biku nie wchodzi w rachubę, banki, a głownie parabanki przygotowały całkowicie inne rozwiązanie.

Czy ta publikacja okazała się według Ciebie intrygująca? Jeżeli tak, to nawiasem mówiąc więcej zobaczysz tutaj (https://cliff-broker.pl/nasza-oferta/likwidacja-szkody-po-pozarze.html), który też przedstawia omawianą sprawę.

Zapewne jeszcze nie każdy młody mężczyzna wie, że z nieciekawej sytuacji można dosyć szybko wybrnąć. Wystarczy dokładniej przeglądnąć zasoby sieci i zapoznać się z ogłoszeniami umieszczonymi na witrynach internetowych konkretnych parabanków.

Dla pięćdziesięciolatek, które wpadły w tzw. spiralę długów najsensowniejszym rozwiązaniem są rzecz jasna pożyczki oddłużeniowe. Z racji tego że każdy klient ma inne potrzeby, oferta pożyczki powinna zostać indywidualnie dopasowana. Na szczęście każdy petent może liczyć na fachową pomoc doradcy.
21/12/28, 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.