prawdziwy raj dla młodych par oraz zwiedzających

Mnóstwo par młodych zastanawia się gdzie wyruszyć w podróż poślubną. Jest możliwość pojechać do Paryża, to dla zakochanych wymarzone miejsce, można Spacerować długimi godzinami zasiadając w romantycznych kawiarenkach, zaglądając do małych, prywatnych galerii i sklepików.


Tymczasem dla większości jest to nazbyt pospolite.


Wycieczki Indonezja - (przeczytaj o wycieczkach do Indonezji) z pewnością zaspokoją zarówno tych bardziej czynnych, jak i tych lubiących leniuchowanie na plaży. Teren kraju stanowi kilkanaście tysięcy wysp i wysepek, z czego kilka tysięcy jest niezamieszkanych. Klimat tego kraju jest tropikalny, roczna temperatura faktycznie się nie waha. Wysoki sezon jest w okresie pory suchej, choć w czasie opadów również da się jeździć. Archipelag Gili to autentyczny eden, gdzie z dala od świata, nie ma w ogóle ruchu kołowego pomimo, że są tam obiekty hotelowe i restauracje i oczywiście w jednym z owych miejsc jest możliwość spędzić kilka dni. Plaże Gili wyglądają jak z bajki, albo jak z obrazka, a tuż przy brzegu można się wybrać na pamiętne nurkowanie z żółwiami.


Pozostałe artykuły

Wakacje na Dolnym Śląsku, czyli co powinniśmy zobaczyć i jakie miejsca odwiedzić

Dolny Śląsk
Przygotowane przez: Elżbieta Jedyńska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Organizując podróż na Dolny Śląsk, warto odwiedzić kilka ważnych miejsc mieszczących się na tym terenie. Wrocław, Jelenia Góra to kilka z nich, które z chęcią odwiedzane są przez przyjezdnych przez cały rok.


wycieczki indonezja
Na podstawie: bestoutdoorphotos.com


Podróż poślubna - (dowiedz się o podróż poślubnej) na Bali to nie jedynie ładne plaże, wspaniałe krajobrazy, lecz także urokliwe hotele z duszą. Takie, w których pobyt jest niezapomniany, jakie są wspaniałe na specjalne, wyjątkowe okazje. Małe, zaciszne, skryte z dala od ludzi. Zachwycające Amori Villa w Ubud, pełne dzieł sztuki Tugu Bali, bądź czarujące Tugu Lombok i bajeczne śniadania na piasku.


Indonezja oferuje niesamowite możliwości jeśli chodzi o nurkowanie Activ Tour wśród raf koralowych, we wrakach statków, surfing, wakeboarding, wędrówki przez dżunglę i oglądanie równikowej roślinności i zwierząt.
20/06/25, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.