Nowoczesna rozrywka. Atrakcyjne propozycje dla każdego

Każdy kocha się bawić. Bez względu na to w jakim jesteśmy wieku jesteśmy kochamy się bawić i nie jest to domena tylko dzieci i młodzieży jak się powszechnie sądzi. Rzecz jasna stanowią oni istotną grupę odbiorców sklepów z grami ale myliłby się ten kto sądzi że dorośli tymże typem rozrywki nie są zainteresowani. Możemy nawet znaleźć badania z których wynika, że duża liczba osób kupujących gry to 40 latkowie. Przyczyny są proste, dojrzali ludzie podobnie jak dzieci chcą uwolnić się od napięcia, a nawet po prostu czasami zająć głowę czym innym aniżeli praca.
Oczywiście możemy bawić się klasycznymi grami jak szachy bądź inne logiczne gry. Jednakże nie jest to jedyne podejście. Współcześnie możemy wybrać nowocześniejszą rozrywkę. Przykładem są gry inspirowane powieściami kryminalnymi w których gracz wciela się w detektywa rozstrzygającego zagadki. Przykładem podobnej gry może być Zaginięcie Ethana Cartera, to gra która wymaga od nas uważności jak też sprytu. Twórcy gry zatroszczyli się o to żeby jak najbardziej upodobnić grę do faktyczności.

Nie mamy więc typowych dla strategicznych gier uproszczeń takich jak mapka albo notatnik w którym możemy sobie zarejestrować różnorodne przydatne wiadomości. Sprawia to, że automatycznie poziom trudności rozgrywki podnosi się bardzo co może wpłynąć pozytywnie na atrakcyjność produktu. Twórcom oprogramowania przyświeca credo iż użytkownik jest inteligentny i nie należy mu bardzo pomagać, starczy, iż da się mu jedynie konieczne informacje. Ponadplanowym walorem jaki posiada Zaginięcie Ethana Cartera jest to, że jest to gra polskiego producenta, chyba warto wspierać ojczystych twórców.


Pozostałe artykuły

Czy warto grać w Internecie w takie 3 gry, jak: „Wiejskie życie”, „Forge of empires” czy „Kapi hospital”?

Dziecko
Przygotowane przez: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Żyjemy w trudnych i szybkich czasach. Życie jest nadzwyczaj nerwowe, obowiązków jest coraz więcej. Należałoby zatroszczyć się więc o wypoczynek po robocie. Solidną propozycją mogą być gry komputerowe.

Nasze dzieci jak już wspomniano również lubią grać. Jedną z najbardziej popularnych gier są Angry Birds. Jedna z najnowszych wersji owej modnej gry to Angry Birds Stella Pop. Tryb gry nie odmienił się w porównaniu z innymi edycjami owej gry.

Gra polega na niszczeniu kolorowych balonów oraz naturalnie wrednych świnek.

Jeżeli opublikowane tutaj informacje są według Ciebie niebanalne, kliknij tutaj, ponieważ w danym serwisie (http://www.lemans.pl/) także odnajdziesz coś interesującego!

Oczywiście Angry Birds Stella Pop osiągalna jest na wszystkie platformy, jest zatem niezłym rozwiązaniem kiedy wybieramy się z dziećmi w długą podróż autem i nie możemy ofiarować im tyle uwagi ile byśmy pragnęli.
22/11/12, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.