Wielofunkcyjny nóż na wyprawy

Każdy amator przeróżnego typu eskapad wie jak bardzo przydatny jest odpowiedniej jakości nóż. Taki nóż powinien przydać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki cały czas wdrażanym nowym rozstrzygnięciom jest jedną z najważniejszych marek nożowych na świecie.
rzeczy
Przygotowane przez: DarkLiquid89
Na podstawie: http://www.flickr.com


Do najważniejszych i równocześnie znaczących innowacji należy wyjątkowo mocna blokada noży zginanych, oraz konfiguracja ostrza nawiązujący do japońskiej klasyki.

Ten tekst wydaje się niesłychanie zajmujący? Jeśli tak, to zobacz także inne polecane (https://smartbodytrainer.pl/oferta/treningi-online/) treści, ponieważ są tak samo ciekawe oraz wciągną Cię kompletnie.

Głownia wykonana została ze średniowęglowej stali sprężynowej, jaką pokryto czarną, przeciwrdzewną warstewką epoksydową. Ostrze wyprowadzono dużym szlifem wklęśniętym, dzięki czemu mimo sporej grubości klingi ma nadzwyczaj dobre własności tnące. Nóż cold steel zobacz sam dzięki swym cechom użytkowym sprawdzi się jako uniwersalny nóż terenowy.


Osełki Lansky są niezwykle rozpoznawalną marką układów do ostrzenie na całym świecie. Śmiały układ ostrzenia przy użytkowaniu produktów Lansky daje pełną kontrolę nad ostrością i kątem ostrzenia każdego typu noży.

Intrygują Cię opisane przez nas treści? Szalenie nam miło. Zapraszamy więc na kolejny ciekawy fakt (http://www.aksonaxis.pl/uklad-nerwowy/), który ukryty jest pod podanym linkiem.

Produkty do ostrzenia firmy Lansky charakteryzuje unikalny design, także znakomita jakość skonstruowania. Różnorodność wyrobów marki Lansky sprawia, że ostrzałki wolno wykorzystywać do ostrzenia jakiegokolwiek noża o ostrzu gładkim, także ząbkowanym.
Wysokiej jakości materiały, uniwersalność, oraz dopieszczone szczegóły sprawiają, że zastosowanie osełek i ostrzałek owej firmy to sama rozkosz z uwzględnieniem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Dodatkowym atutem większości ostrzałek Lansky jest szansa używania ich tak jak przez prawo jak i lewo ręcznych nabywców.
21/08/11, 11:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.