Militaria dostępne online - saperki oraz kombinierki Leatherman.

W sklepie internetowym z militariami do kupienia m.in saperki i kombinierki - multitool leatherman.
W sklepie online dostępne są małe, lekkie, skręcane saperki z kilofem, kompasem, otwieraczem oraz pokrowcem. Saperki stworzone są przez niemiecką, renomowaną firmę. Saperki wykonane są z dobrej jakości stali, emaliowanej farbą co czyni ją odporną na wszelakie warunki atmosferyczne.Składane saperki stworzone są z solidnego metalu pokrytego warstwą matowej farby zabezpieczającej.


szpadel
Przygotowane przez: fmckinlay
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szpadel przymocowany jest do rękojeści za pomocą nitów.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to namawiamy do kliknięcia tu. To ciekawe oryginalne www (http://www.calus-p.pl/144-karmniki-dla-ptakow), które również na pewno Cię zafascynuje.

Składana konstrukcja saperki daje możliwość zmniejszenia wymiarów narzędzia do minimum. Saperkę używać można jako motykę po odpowiednim ułożeniu łopatki. Łopata ma dwie krawędzie z ostrą piłką która ułatwia kopanie, a także która umożliwia wycinanie pędów czy krzaków. Saperka na zakończeniu posiada gumową rękojeść zapewniającą poprawny chwyt.W komplecie znajduje się pokrowiec. Po złożeniu saperka chowana jest do pokrowca, który posiada mocne klamry które umożliwiają przymocowanie do pasa albo plecaka.

Zapraszamy - idź dalej (http://jk-busczesci.pl/category/solbus) i przeloguj się na następną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie nowe i interesujące informacje.

Saperki można używać jako łopaty, kilofa, piły, otwieracza oraz kompasu (kompas wbudowany został w rękojeść). Saperka niezastąpiona jest w domu, samochodzie, na działce, podczas wycieczki pieszych wędrówek czy na rybach Najnowsza kombinierka Multitool Leatherman to bestseller tej firmy. Wygodne rękojeści, możliwość otwarcia 4 narzędzi bez rozkładania kombinerek w tym dwa jedną ręką oraz 2 gniazda dla wymiennych końcówek śrubokrętów to główne zalety ulepszonego Multitool Leatherman.


noże
Przygotowane przez: Schweiz-Russland
Na podstawie: http://www.flickr.com
Konstrukcję oraz wszystkie narzędzia, zrobiono z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, co sprawiło, że każda część ma optymalną co do pełnionej funkcji - twardość. Multitool Leatherman to nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale też bezpieczeństwo dla dłoni. Ostrza gładkie, Ostrza ząbkowane, piłę oraz pilnik można otworzyć bez konieczności rozkładania kombinerek. Za sprawą otworom pod kciuk ostrza można szybko otworzyć za pomocą jednej ręki. Narzędzia zewnętrzne blokowane są blokadami typu liner-lock, co gwarantuje wygodną obsługę nawet jedną ręką, reszta narzędzi zabezpiecza blokady typu back-lock które są zwalniane przyciskiem w tylnej części rączek kombinerek.Gniazda śrubokrętów z zestawem dwustronnych końcówek różnego rodzaju, gwarantują szeroki zakres prac montażowych oraz naprawę różnorodnego sprzętu.Komfortowe przenoszenie gwarantuje kabura oraz odejmowany klips umożliwiający przypięcie kombinierki za paskiem lub o krawędź kieszeni. Atrakcyjna cena i interesujący wygląd czynią z tego typu sprzętów wspaniały pomysł na prezent przykłady: saperka wojskowa.
21/04/28, 22:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.