W co się modnie ubrać na bal kostiumowy?

Imprezy przebierane z prawdziwego zdarzenia najczęściej organizuje się w czasie karnawału. Pomimo tego można założyć ciekawy strój również z innej okazji. Zabawy przebierane warto bowiem organizować przez cały rok – nie zważając na okazję. Wystarczy tylko wymyślić ciekawy motyw przewodni i trochę zaangażowania.


przebrania na halloween
Przygotowane przez: Marisa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obmyślając zorganizowanie imprezy kostiumowej należałoby w pierwszym rzędzie zastanowić się, czy osoby, które zachcemy na nią zaprosić zechcą się przebrać. Kiedy to już zostanie ustalone trzeba wymyślić motyw przewodni, pod który zostaną wymyślone stroje karnawałowe - my wiemy jak się bawić w halloween), oraz dekoracje i catering. Perfekcyjnie opracowany plan pozwoli zapiąć wszystko na ostatni guzik i uzyskać spójny charakter wszystkich elementów (interesujący wpis - straszne maski).


W co się przebrać i gdzie można zamówić niezbędne dodatki?
Stroje karnawałowe dla dorosłych a także kostiumy tematyczne, można pożyczyć lub kupić w sklepie. Jeżeli zdecydujemy przebrać się za coś wyjątkowego oraz samodzielnie wykonać kostium, wówczas aby zaoszczędzić trochę czasu dobrze jest zamówić dodatki i ozdoby (zobacz stroje dla mikołaja) w sieci - odsyłam do tej strony. W sprzedaży można znaleźć również śliczne kostiumy diablic - porównaj naszą ofertę. Aby impreza się udała brakuje już tylko odpowiednich dekoracji - balonów, lampionów, oraz pysznych przekąsek.
23/02/15, 08:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.