Ciekawe informacje dotyczące dofinansowania z Unii

Unia Europejska to organizacja, która dała Polakom sporo szans - jeśli jesteśmy chociażby trochę aktywni, mamy możliwość czerpać profity z uczestnictwa naszego kraju w tej organizacji. Tak w ogóle to czas bardzo szybko biegnie - w końcu weszliśmy do UE już dziesięć lat temu. I nawet tacy politycy, którzy wcześniej byli mega krytykami wejścia naszego kraju do UE bardzo dobrze wiedzą, że w zupełności nie mieli odnośnie tego racji. Chociaż to tak czy siak politycy, a wiadomo, iż duża polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Ukraina, musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.
Bank Uni Europejskiej
Przygotowane przez: Yukiko Matsuoka
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niebywale cieszy, że Polacy okazali się inteligentną nacją, chociaż w sumie nie byliśmy akurat w tym temacie jakimiś rodzinkami, ponieważ wszystkie kraje zagłosowały na tak...

Doskonale, iż właśnie tak się stało, bo choć UE jest nieco chorym tworem, mocno zbiurokratyzowanym, przesadnie skręcającym w lewo, to jednak dał nam ogromną szansę.

Kusi Cię, aby pozostawić szczerą ocenę pod powyższym wpisem? Miej na uwadze to, że nawet krótki komentarz z witryny będzie przez nas przejrzany z radością.

A więc jeśli ktoś, jak to wcześniej zostało wspomniane, potrafi pokazać własną aktywność, może odnieść spory sukces. Przykładowo może pozyskać fundusze unijne na założenie biznesu! Często mamy mądrze napisany biznesplan, niemalże na 100% jesteśmy pewni, iż odniesiemy znaczny sukces w interesach, lecz cóż z tego, jeśli po prostu nie mamy kasy na chociażby towar, ZUS, wizytówkę www, etc. Zależy wszystko od typu naszych usług bądź produktów.

Ten tekst wydaje się być intrygujący? Masz ochotę na kolejne wątki? Zatem nie wahaj się i klikaj agencja brandingowa w poniższy link.

Unia może dać kasę na niemal wszystko, choć zapewne taki oklepany lumpeks raczej nie jest za bardzo lubiany.

Są w istocie różne rodzaje dotacji - można powiedzieć, że jeżeli dopiero zaczynamy firmę, czyli nie mamy jeszcze nawet NIP-u i REGON-u, pewnie uzyskamy maksymalnie 20 tysięcy zł. To naturalnie znaczna gotówka: chociaż trzeba pamiętać, iż w żadnym wypadku dotacje unijne dla firm jak nie powinny być wydane na głupoty.

Pozostałe artykuły

Przejściowe problemy finansowe? Weź pożyczkę i nie myśl o nich!

finanse
Przygotowane przez: 401(K) 2012
Na podstawie: http://www.flickr.com
Żaden człowiek nie nie śpi spokojnie gdy na drodze do spełniania różnych życiowych planów czy marzeń stają kłopoty finansowe. Bywa, że zwracamy się z takimi sytuacjami do rodziny czy znajomych, ale często zwracanie się z prośbą o pomoc finansową może wiązać się z nieprzyjemnościami i konfliktami.


Z dosłownie każdej złotówki później trzeba się rozliczyć, zatem jeśli ktoś myśli, że zakupi za kasę z UE telewizor, wczasy w Tunezji czy eleganckie ubrania, jest w ogromnym błędzie. To znaczy - taka możliwość oczywiście jest, ale i tak potem przyjdzie unijna kontrola: no i właśnie wtedy nie będziemy mieli wiele powodów do radości.
20/09/25, 08:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.